Zpět 5 fotografií

Dny otevřených dveří společnosti Kratochvíl parket profi začínají v pondělí 28. února 2011 v Praze

Příchod nového kalendářního roku je pro společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o., předního dovozce a distributora podlahových krytin u nás i v zahraničí a člena specializované maloobchodní sítě s podlahovými krytinami 1 FLOOR, již tradičně příležitostí k představení nových produktů, nabízených služeb a chystaných kampaní. Pro rok 2011 si společnost Kratochvíl parket profi připravila prezentaci formou Dnů otevřených dveří, které se mezi 28. únorem a 15. březnem uskuteční v Praze, Brně a Ostravě.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Na čtyřdenní prezentaci do pražského a brněnského showroomu KPP a jednodenní prezentaci do hotelu Clarion Congress Hotel v Ostravě jsou zváni všichni obchodní partneři KPP, architekti, projektanti, podlahářské firmy, investoři i ostatní zainteresované osoby, které se zajímají o novinky a trendy v oblasti podlahových krytin pro nadcházející období. Kromě prezentace nových produktů a kampaní pro rok 2011 se návštěvníci mohou těšit na soutěže ve stolním fotbálku proti profesionálnímu hráči se zajímavou výhrou 5.000,- či na kulinářské speciality moravské, německé, švédské a asijské kuchyně.

28. 2. – 3. 3. 2011 Showroom KPP v Praze Českomoravská 12, Praha 9
7. 3. – 10. 3. 2011 Showroom KPP v Brně Bohunická cesta 1/328, Moravany u Brna
15. 3. 2011 Clarion Congress Hotel v Ostravě Zkrácená 2703, Ostrava – Zábřeh

Prezentace budou probíhat v daných termínech vždy mezi 9. a 17. hodinou. Představeny budou produktové novinky a trendy u podlahových krytin od tradičního švédského výrobce vícevrstvých dřevěných krytin Kährs. Pozornost bude věnována také dvouvrstvým parketám Bauwerk z Německa či vícevrstvým dřevěným krytinám od oblíbeného holandského výrobce Solidfloor. V sortimentu vinylových krytin se KPP zaměří zejména na představení novinek u německého výrobce Windmöller Flooring, který v roce 2010 překvapil trh unikátními kolekcemi Bacana a Laguna celovinylové plovoucí krytiny DesignLine Connect. Dále mezi novinkami nebude chybět ani zastoupení německé firmy Tarkett, výrobce kvalitního PVC, výrobce laminátových a vinylových krytin společnosti Witex či firmy Forbo, výrobce přírodního Marmolea Click.

Po celý den bude zajištěno občerstvení formou kulinářských specialit vybraných zemí. Milovníci tradiční moravské kuchyně by si tak pro návštěvu Dnů otevřených dveří u KPP měli vybrat pondělí. V úterý se návštěvníci mohou těšit na inspiraci z Německa v podobě pivní klobásy či řízku s bramborovým salátem. Středa bude věnována zdravé švédské kuchyni a čtvrtek proběhne ve znamení kuchyně asijské, těšit se můžete na sushi či kung-pao. Příznivce her a soutěží navíc jistě potěší možnost zahrát si stolní fotbálek s profesionálním hráčem. Budete-li mít štěstí a vyhrajete-li nad profesionálem, odnesete si domů výhru v hodnotě 5.000,-.

Více informací o Dnech otevřených dveří KPP bude k dispozici v průběhu ledna na webových stránkách www.kpp.cz. Zájemci mohou potvrzení účasti zasílat e-mailem na adresu info@kpp.cz.  
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]