Zpět

Celostátní odborný seminář Otvorové výplně stavebních konstrukcí

Celostátní odborný seminář Otvorové výplně stavebních konstrukcí pořádá společnost René Růžička Stavokonzult již 6. rokem. Akce se koná ve dnech 25. a 26. října 2011 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Odbornými garanty jsou renomované instituce, Technický a zkušební ústav stavební Praha, s. p. a Výzkumný ústav pozemních staveb – Certifikační společnost, s.r.o. Na semináři dále spolupracují ČKAIT, Státní fond rozvoje bydlení, Svaz podnikatelů ve stavebnictví a Sdružení výrobců stínící techniky. Záštitu nad touto akcí převzal pan Ing.Miroslav Kalous , ředitel Státního fondu rozvoje bydlení a pan Ing. Václav Matyáš, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Program semináře je zaměřen především na okna, meziokenní vložky, dveře, lodžiové stěny, požární uzávěry, vratové systémy a stínicí techniku. Exkluzivně bude také představena dlouho očekávaná revize normy Tepelná ochrana budov, ČSN 730540 -2.

Seminář je určen projektantům, architektům, výrobcům otvorových výplní, jejich komponentů a příslušenství, stavebním, montážním firmám, stavebníkům a investorským organizacím jako jsou stavební odbory měst a obcí nebo bytová družstva a správci bytového fondu. Hlavními tématy jsou: Technické normy, předpisy a jejich změny; Dotace; Nové technologie, problémové stavby a trendy v inovacích; Zkušenosti architektů; Novinky pro projektanty; Technologie, montáže a doporučení z praxe a Životnost a údržba otvorových výplní.

Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a je ohodnocen 2 body.

Souběžně s odborným seminářem bude v předsálí probíhat prezentace firem dodávajících certifikované materiály a výstava okenních profilů a skel od roku 1970 až do současnosti.
Překvapením pro účastníky konference bude slosování vstupenek s výhrou řízení letadla typu PIPER PA 180 pod dohledem pilota.

Více informací získáte na internetových stránkách www.stavokonzult.cz nebo na telefonním čísle organizačního garanta 777 769 719.

Závěrečnou pozvánku včetně programu naleznete ZDE.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]