Zpět 1 fotografie

46. ročník veletrhu MARMOMACC

Veletrh přírodního kamene, technologií a designu Marmomacc se letos bude konat již o měsíc dříve – od středy 21. září do soboty 24. září 2011.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Letošní ročník veletrhu Marmomacc bude hostit více než 1500 vystavovatelů z 56 zemí světa. 56 tisíc odborníků se setká na výstavní ploše o celkové rozloze 77 782 m2. Zájem o prezentaci v italské Veroně sílí především u dynamicky rozvíjejících se zemí z oblasti Asie a Jižní Ameriky. Také počet evropských vystavovatelů rok od roku roste. Jako vždy nabízí Marmomacc jedinečnou příležitost představit profesionálům v oboru stavebnictví a kamenictví, architektům a designerům nejrůznější možnosti využití mramoru, ať už pro venkovní účely či v oblasti bytového designu.

Dá se očekávat, že velkou pozornost opět vyvolá sekce nazvaná Marmomacc – Setkání s designem, která letos nese téma: Měnící se duch. Zde se tradičně potkávají největší společnosti pracující s přírodním kamenem a vynikající designéři z celého světa.

Nezbytnou součástí veletrhu je i soutěž o nejzajímavější menší projekty využívající přírodní kámen v regionální architektuře. Odborná porota složená z významných architektů a designerů udělí již po dvanácté cenu International Award Architecture of Stone.

Marmomacc byl vždy ve své historii nejen ideálním místem pro obchodní setkání, ale také příležitostí pro workshopy a semináře. Program edukativní části veletrhu spoluvytvářejí významné instituce, univerzity a fakulty architektury z celého světa jako jsou například asociace AIA (Americký institut architektů), RIBA (Královský institut britských architektů), francouzská École Nationale Supérieure d’Architecture Paris-Malaquais nebo katedra designu Politechnico di Milano (Milánská polytechnická univerzita).

Místem určeným pro vzdělávací aktivity jednotlivých institucí je Hala 7B v blízkosti Fóra.

Více na www.marmomacc.com.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]