Zpět

Wüstenrot dále snižuje úrokové sazby hypoték. Hypotéka Wüstenrot už za 4,34 % p.a.

Dnešním dnem snížila Wüstenrot hypoteční banka úrokové sazby hypotečních úvěrů poskytované občanům na bydlení a refinancování. Minimální sazba klesla na 4,34 % p.a.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Hypoteční banka Wüstenrot přistoupila k dalšímu snížení úrokových sazeb s fixací od 1 roku do 5 let. Minimální sazby klesly na 4,34 % p.a. u jednoleté, 4,49 % p.a. u tříleté a 4,79 % p.a. u pětileté doby fixace.

Nejvíce – až o 0,7 procentního bodu – snížila hypoteční banka Wüstenrot úrokové sazby hypoték do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s dobou splatnosti až 30 let.

Mimořádné úrokové zvýhodnění představují i EXTRA úrokové sazby, za které jsou poskytovány hypoteční úvěry nad 1,5 milionu korun do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti. Pro získání EXTRA úrokové sazby musí klient splnit příslušné podmínky na bonitu.

Hypotéky na bydlení zdarma
U Wüstenrotu ušetří žadatelé o hypotéku nejen na úrocích, ale i na poplatku za její vyřízení. Hypotéky na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti jsou poskytovány u pětileté fixace zdarma, což pro klienta představuje úsporu až 25 000 korun.

Trvale bez poplatku vyřizuje banka úvěry REFIN na refinancování dříve poskytnutých úvěrů na bydlení.

Podrobný přehled úrokových sazeb platných od 26. dubna 2010 je uveden na http://www.wuestenrot.cz/cz/cz/produkty/hypotecni-uvery/zakladni-informace/urokove-sazby/.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]