Zpět

Vysmlouvejte si vánoční slevu

I Češi se v poslední době naučili jednat o ceně a v realitách to platí dvojnásob. Při nákupu staršího bytu či domu je vyjednávání o ceně už zcela běžným jevem. Developerská společnost M&K Development ale přichystala zcela ojedinělou akci. Potencionální zájemci o nový byt v projektu Čakovický park si mohou vyzkoušet své argumentační schopnosti při jednání o ceně. „Výši slev nebo jejich hranici jsme přitom záměrně nijak nestanovovali a preferujeme především individuální přístup ke každému klientovi,“ dodává Marek Makový.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Netradiční marketingový nástroj zvolila před Vánoci společnost M&K Development při prodeji bytů v rezidenčním projektu Čakovický park. Podle obchodního ředitele Marka Makového jsou jejich prodejci připraveni jednat s potenciálními zákazníky nejenom o formě nákupu, úrovni vybavení, možnostech financování, ale také o výši slevy. „Přestože je o byty v tomto projektu velký zájem, rozhodli jsme hledat nové formy oslovení klientů a poskytnout potenciální zájemcům možnost jednat o ceně,“ prohlásil Marek Makový, který má prodej projektu Čakovický park na starosti, a upřesnil: „Naším záměrem není nějaké časově omezené snížení cen, ale rádi bychom umožnili kupujícím korektní vyjednávání.“

Nejběžnější sleva na sekundárním realitním trhu je pět procent a může se dále zvyšovat s ohledem na stav či umístění projektu. U nových projektů se nejčastěji vyskytují slevy v podobě plnění zdarma, kdy lze zdarma získat například kuchyňskou linku nebo roční odklad hypotečních splátek výjimkou nejsou ani tzv. zaváděcí ceny či slevy v desítkách procent, což ne vždy odpovídá skutečnosti. V některých případech totiž klienti toto odložení a slevy draze zaplatí.

„Naši prodejci jsou připraveni se všem zájemcům individuálně věnovat a sdělit jim veškeré podrobnosti o projektu, který si lze prohlédnout v našem prodejním centru i na vystaveném reálném modelu,“ upřesňuje Makový a dodává, že model zobrazuje prostředí i okolí tak, jak bude v reálu vypadat. „Vzhledem k tomu, že jsme již dva bytové projekty v této velmi žádané lokalitě realizovali, je pro nás důležité, aby vše, co komunikujeme, odpovídalo budoucímu stavu. Zakládáme si totiž na spokojenosti a důvěře, s kterou k nám zájemci o byty přistupují.“

„Jsme přesvědčeni, že naše lokalita je z hlediska místa, vybavení, přírody i dostupnosti jednou z nejlepších v Praze. Ne nadarmo říkáme, Více než prostor pro život. Klienti budou žít vlastně uprostřed zámeckého parku, mají možnost využít cyklotrasy, lesopark s dráhou pro in-line bruslení, aquapark, čtyři obří nákupní centra, dvě veliká fitness, wellness klub, několik vyhledávaných restaurací, mateřskou školku přímo v obytném souboru a dva golfové kluby v blízkosti. Nehledě na vynikající spojení hned dvěma trasami metra,“ uzavírá Marek Makový z M&K Development.

Projekt Čakovický park se skládá z bytových domů s ustupujícími podlažími, které umožňují vznik dispozičně zajímavých bytů, z nichž mnohé mají i nadstandardní terasu. V současnosti je v prodeji první etapa, která zahrnuje tři bytové domy.

„Našim zákazníkům nabízíme možnost změny dispozic a další výhody. Součástí projektu je i parková úprava s celkem sedmi tisíci stromy a propojením do stávajícího zámeckého parku. Každý dům má jedinečnou parkovou úpravu okolí spolu s výrazným architektonickým řešením vstupů,“ říká Marek Makový, obchodní ředitel M&K Development, a dodává, že projekt respektuje nejen původní zástavbu, ale také ráz okolní krajiny. „Uprostřed zástavby vznikne prostor pro relaxaci i aktivní trávení volného času dětí i dospělých. Celý bytový komplex pak bezprostředně plynule navazuje na zámecký areál s rozsáhlou vodní plochou a historickým parkem,“ doplňuje Makový. „K celé výstavbě přistupujeme s velikým respektem a snažíme se všechny kroky citlivě přizpůsobit požadavkům stávajících obyvatel. Proto i jedna z prvních věcí, které zde vybudujeme, je již zmiňované propojení projektu se zámeckým parkem pomocí mostu pro pěší, které budou moci samozřejmě využívat i současní obyvatelé přilehlého obytného souboru,“ doplňuje Makový.

Více informací lze nalézt na webových stránkách projektu www.cakovickypark.cz
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]