Zpět 2 fotografie

Vivantis přináší tipy na vánoční dárky (nejen) pro celou rodinu

Po roce jsou tu zase Vánoce a s nimi věčná starost, čím podarovat své nejbližší, abychom je opravdu potěšili. V posledních letech stále roste počet vánočních dárků koupených přes internet. Ani ježíškovi se totiž nechce prodírat davy koupěchtivých lidí v přetopených obchodech a marnit advent, nejhezčí část roku v nekonečných frontách. V internetových obchodech seženeme snad opravdu všechno, navíc za lepší ceny a za zlomek času, který bychom strávili cestou do kamenného obchodu. Malou nevýhodu, že po síti nejde dárek tzv. ohmatat, vynahrazují recenze produktů od ostatních uživatelů a také možnost vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu. To kdyby ježíšek náhodou kliknul vedle.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Ve spolupráci s Forliving.cz, obchodem sítě Vivantis, jsme vybrali dva inspirativní tipy na dárky, které udělají radost celé rodině.

Rohová sedací souprava Filon
Jestli chcete někomu udělat velkou radost, tato exkluzívní sedací souprava v nadčasovém designu je vhodným dárkem. Díky prošití sedáků působí sedačka velmi luxusním dojmem. Sedačka má úložný prostor i funkci spaní, což jí dodává na praktičnosti. Výplň sedáku tvoří velmi kvalitní polyuretanová pěna v kombinaci s vlnitými pružinami, výplň opěráku je z PUR pěny. Můžete vybírat z provedení levý nebo pravý roh a také různé varianty čalounění. Máte-li pocit, že by se hodila i do vašeho obýváku, zkuste si o ni ježíškovi napsat.
Cena: 17 213 Kč

http://www.nabytek-forliving.cz/rohova-sedaci-souprava-filon.html

Obývací stěna New York 5
Další z kategorie dárků pro ty opravdu hodné je obývací stěna dánské produkce New York 5. Jedná se o výrobek z dřevotřískových desek s povrchovou folií o síle 15 až 18 mm. Produkt neobsahuje škodlivé látky a splňuje přísné ekologické normy skandinávských států. Sice se ježíškovi dost pronese, ale představte si tu radost obdarovaného pod stromečkem!
Cena: 17 529 Kč

http://www.nabytek-forliving.cz/obyvaci-stena-new-york-5.html