Zpět 2 fotografie

Vítězství bytového projektu MARCO POLO TOWER v soutěži MIPIM AWARDS 2010

Pomyslného realitního Oscara v kategorii „Rezidenční development“ si tvůrci projektu odnesli na slavnostním večeru MIPIM Awards, který se konal v rámci 21. ročníku největší evropské přehlídky nemovitostí a investičních příležitostí, veletrhu MIPIM v Cannes v březnu letošního roku.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt Marco Polo Tower porazil v nejužším výběru kodaňský projekt Havneholmen a singapurský New Suites. Úspěch projektu potvrzuje i fakt, že více než tři čtvrtiny bytů jsou již rozprodány. Developerem projektu je hamburská pobočka HOCHTIEF Projektentwicklung sesterská společnost společnosti HOCHTIEF Development Czech Republic.

56metrová budova Marco Polo Tower, z architektonického hlediska unikátní budova (zaujme především svými 15 různě tvarovanými úrovněmi), byla postavena s důrazem na energetickou úspornost a respekt k životnímu prostředí. Každý vlastník má navíc možnost dotvořit si svůj nový byt za pomoci předních německých architektů.

Pražská pobočka HOCHTIEF Development se svými plánovanými projekty chystá navázat na úspěchy hamburských kolegů. V současné době má v přípravě dva projekty. Rezidenční komplex Park Kavčí Hory, který v prestižní lokalitě poblíž metra Pankrác a nákupního centra Arkády nabídne více než 300 vysoce kvalitních bytů, a administrativní projekt Office Islands, který v Letňanech v plánovaných šesti budovách poskytne cca 68 000 m2 kancelářských ploch.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]