Zpět

Vánoční sleva FINEP: 9,9 procent na nové byty a domy

Do konce roku mohou zákazníci FINEP využít mimořádné slevy 9,9 % na nové byty a domy. Při nákupu navíc ušetří další procento z ceny díky nižší sazbě DPH.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

„Slevu z konečné ceny nemovitosti nabízíme na téměř všechny naše projekty. Pokud se zákazník rozhodne koupit byt do konce roku, ušetří nejen 9,9 procent, ale také se vyhne zdražení spojenému s vyšší sazbou DPH. Ta vzroste od Nového roku z devíti na deset procent,“ říká Vladimír Zuzák, obchodní ředitel společnosti FINEP. Podle Vladimíra Zuzáka je na slevě mimořádné, že FINEP neklade klientovi žádné doplňující podmínky. „Sleva platí u nejlevnějších 1+kk i u nejdražších domů. Klienta nenutíme ke koupi garážového stání či dalších nebytových prostor. Má svobodu pořídit si jen to, co opravdu potřebuje,“ dodává.

Sleva 9,9 procent zlevňuje průměrný byt 2+kk o rozloze XY m2 z původních XY korun na XY korun. Klient navíc oproti koupi příští rok ušetří XY korun, o který byty zdraží zvýšená sazba DPH.

Slevu 9,9 % z ceny bytu lze uplatnit na všechny byty a domy v následujících projektech:

Malý Háj: atraktivní bytový komplex ideální zejména pro ty, kteří hledají cenově dostupné bydlení a přitom odmítají přijímat kompromisy v kvalitě stavby.

Bytový park Prosek II: cenově dostupné bydlení v jedné z nejoblíbenějších pražských lokalit. Projekt disponuje hustou sítí služeb a domy se budou nacházet pouhých 5 minut chůze od metra.

Harfa Park: čtvrtá etapa úspěšného projektu Nová Harfa zasazená do klidného prostředí v těsném sousedství přírodního parku Rokytka.

Nová Harfa III: atraktivní bydlení zasazené do širšího centra Prahy s hustou sítí služeb.

Na Hvězdárně: luxusní projekt význačný vynikající polohou s dobrou dostupností do metropole a maximální mírou soukromí.

Britská čtvrť: první rezidenční součást projektu Západní Město je určena zejména těm, kteří požadují bydlení v luxusním prostředí na čerstvém vzduchu a zároveň nechtějí být odříznuti od městského života.

Rodinné domy a dvojdomy Císařka: exkluzivní bydlení poblíž lesoparku na úpatích Strahova. Projekt zaručí dnes tak těžce splnitelný, leč klienty preferovaný, požadavek městského bydlení, kdy je novostavba domu, typická spíše pro okrajové čtvrti Prahy, umístěna v těsné blízkosti jejího centra.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]