Zpět 1 fotografie

V projektu Nový Sedlec zbývají k prodeji pouhé čtyři domy

Již deset domů z celkových čtrnácti bylo prodáno v projektu Nový Sedlec, který vyrůstá dva kilometry od severního okraje Prahy v obci Sedlec u Líbeznic. Developerem a zároveň generálním dodavatelem projektu je společnost Konhefr, exkluzivním prodejcem Realitní společnost České spořitelny. Výstavba 14 nízkoenergetických rodinných domů začala na podzim letošního roku, dokončení je plánováno na léto 2011.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt Nový Sedlec navazuje na již dokončenou výstavbu 11 rodinných domů v severní části obce. Čtyři dvojdomy a šest samostatně stojících domů se staví s důrazem na moderní technologie, které maximálně šetří provozní náklady. Všechny domy budou nízkoenergetické s průkazem energetické náročnosti budovy třídy A.

„Lidé se čím dál více zajímají o bydlení přátelské k životnímu prostředí a přinášející úspory do rodinného rozpočtu. Projekt Nový Sedlec je díky své nízkoenergetičnosti šetrný k přírodě a navíc garantuje výrazné úspory na provozních nákladech. V prvé řadě však nabízí to základní – maximální komfort bydlení v atraktivní lokalitě. To vše vede k velkému zájmu, který nás těší. Téměř tři čtvrtiny prodaných domů před dokončením výstavby a pouhý půlrok od zahájení prodeje je v dnešní době opravdu velký úspěch,“ konstatuje Miloš Červenka, obchodní ředitel Realitní společnosti České spořitelny.

Dvoupodlažní dvojdomy nabídnou dispozici 4+kk a obytné plochy 122 m2 až 139 m2 , šest samostatně stojících domů bude v dispozici 5+kk a obytné ploše 138 m2 až 180 m2. Ke každému z rodinných domů náleží zahrada a garáž nebo parkovací stání. Velikosti pozemků se pohybují mezi 415 m2 a 1.150 m2. Lokalita s okolními lesy a loukami nabízí klidné bydlení v kombinaci s komfortem velkého města, které je ideální pro rodiny s dětmi. V obci je navíc plánováno rozšíření infrastruktury a výstavba komplexu pro občanskou vybavenost i otevření mateřské školy.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]