Zpět 6 fotografií

V projektu Cikánka se otevírá vzorový dům

Společnost Bouwfonds v těchto dnech otevírá vzorový dům v projektu Cikánka v pražských Stodůlkách. Moderní dvoupodlažní vila je zařízena v čistém a minimalistickém duchu nábytkem skandinávských designérů společnosti Scandium. V projektu Cikánka vznikne celkem 18 vil. V první etapě již bylo postaveno a prodáno 8 vil. Dalších deset se nyní staví ve druhé etapě, která bude dokončena v průběhu roku 2011.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt vyrůstá uprostřed vilové zástavby v Praze 13. Moderní domy jsou navrženy tak, aby svým konceptem zapadaly do charakteru lokality a nabízely bydlení v klidu a soukromí rezidenční čtvrti. „Vily v našem projektu mají jednotný moderní a originální architektonický výraz a vysoké standardy interiéru. Zařízení skandinávským designovým nábytkem společnosti Scandium podtrhuje jednotnou čistou linii a minimalistický duch celého objektu. A protože víme, že zařizovat dům tak, aby spolu vše ladilo, není vůbec jednoduché, dostane každý zájemce svůj dům již zařízený. Buď stejným nábytkem jaký je ve vzorovém domě, nebo nábytkem ze sortimentu Scandium dle vlastního výběru v ceně zařízení vzorového domu,“ říká Petr Kouřil, ředitel společnosti Bouwfonds.

„Dům jsme vybavili podle současných trendů. Zařízení jsme vybírali tak, aby souznělo s objektem, ale zároveň působilo útulně a každý si v domě mohl najít svůj oblíbený kout,“ popisuje design interiéru Žofia Baltazár, architektka společnosti Scandium. Interiéry nabízejí vysoké standardy, např. třívrstvé dřevěné podlahy, akátové dřevo na terasách, podlahové konvektory, dveře Sapeli Elegant, obklady a dlažby Rako, vany Kaldewei, umyvadla Keramag, klozety Roca, baterie Faris apod. Pod celkovým architektonickým řešením projektu jsou podepsáni architekti Studia ADR, kteří kladli důraz zejména na čistotu formy a její provázanost s barevným řešením.

„Projekt Cikánka nabízí vše, co dnešní člověk od svého nového domova očekává. Tedy kvalitní bydlení v příjemném prostředí a se snadnou dostupností centra. To vše doplňujeme navíc maximálními zárukami a jistotou,“ vysvětluje Petr Kouřil a dodává: „Jako dceřiná společnost největší nizozemské developerské firmy Bouwfonds Property Development jsme součástí jedné z největších holandských finančních skupin Rabobank. Ta byla prestižním magazínem Global Finance vyhodnocena jako jedna ze šesti nejstabilnějších bank na světě. Našim klientům tak dáváme nejvyšší možné záruky vložených financí.“ Společnost Bouwfonds poskytuje také vysokou garanci na dokončení stavby. Kupující se totiž zápisem do katastru stává majitelem nemovitosti již v průběhu výstavby. Splátky dle splátkového kalendáře pak platí vždy až po skutečném dokončení dané fáze stavby. Rovněž pozemky pro výstavbu jsou ve vlastnictví developera a neváznou na nich žádné zástavy bank. „Naši klienti si tak mohou být stoprocentně jisti, že o svou investici nepřijdou,“ doplňuje Petr Kouřil.