Zpět 5 fotografií

Už žádná provizoria

Nový okap máte namontovaný dřív, než vás zavolají k obědu. Snadné jako dětská skládačka, výběr z 10 barev, bezúdržbovost a záruka 15 let, to jsou jen některé z výhod švédského okapového systému Lindab Rainline z předlakované oceli. Rozlučte se starými okapy, nekonečným natíráním, záplatováním a letováním nebo nefungujícími provizorii. Za nižší cenu než dříve, si teď každý může dovolit nejvyšší kvalitu.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Lindab Rainline – trvale nižší cena bezúdržbového okapového systému
Od 15. 3. 2010 snížil Lindab ceníkovou cenu kompletního systému Rainline, včetně žlabů a svodů o 15% v barvě HNĚDÉ a o 5 % ve všech ostatních barvách, včetně metalických. Žlaby 125 mm od 150 Kč/m, svody již za 183 Kč/m bez dph. Dodávají se v délkách 4 m nebo 6 m, respektive 3 m a 5 m u svodů.

Díky patentovanému systému bajonetových spojek nepotřebujete k montáži speciální nástroje ani zvláštní zručnost. Je možné ho smontovat a demontovat, kolikrát chcete. Na www.okapyprovas.cz si můžete díky jednoduchému kalkulátoru sestavit seznam prvků přesně pro váš dům nebo si na barevném simulátoru vybrat správný odstín, který bude ladit se střechou a fasádou. Vyzkoušejte nové metalické odstíny nebo atraktivní barvu mědi.

Více informací získáte na www.okapyprovas.cz, www.lindabstrechy.cz. S konkrétními dotazy můžete kontaktovat přímo produktového manažera: marek.dite@lindab.com     
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]