Zpět 1 fotografie

Ušetřete s dveřmi ThermoPro od společnosti Hörmann

Nároky na energeticky úsporné a ekologické bydlení se neustále zvyšují. Možností, jak rodinnému rozpočtu ulehčit, je více. Například společnost Hörmann vyšla vstříc zájemcům o vchodové dveře ThermoPro a od 1. dubna doplnila jejich sortiment o nový motiv, bezpečnostní prvky a další příslušenství. Díky jejich vynikajícím teleplněizolačním vlastnostem lze zamezit zbytečným tepelným ztrátám.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Design podle vašich představ
Vchodové dveře ThermoPro jsou nejen důkladně konstrukčně promyšlené, ale ani jejich vzhled nenarušuje žádný nepříjemný prvek. Tvarově krásné dveřní křídlo bez výrazného rámu se tak stane ozdobou průčelí domu. Kromě klasické bílé barvy můžete nyní navíc vybírat z 15 zvýhodněných barev a tří atraktivních povrchů Decograin (dřevodekorů Zlatý dub a Tmavý dub a antracitového povrchu Titan Metallic).

V nabídce je také mnoho motivů, od klasického kazetového vzhledu, přes elegantní dveře s prosklením a designovými prvky z ušlechtilé oceli až po hladké ocelové dveře, jež se výborně hodí k moderním domům s čistými liniemi. Posledně jmenovanou kategorii nově obohatil motiv TPS 040 s kruhovým prosklením, který skvěle doplní originální architekturu domu.

Bezpečnost nade vše
Snad každý se chce ve svém domově cítit bezpečně. Proto společnost Hörmann své domovní a vedlejší vchodové dveře ThermoPro standardně vybavila osmibodovým zamykáním. A pro dveřní motivy TPS 010, 100, 700, 800 a 900 je za příplatek připravena novinka v podobě bezpečnostního vybavení WK2, které ještě účinněji brání vloupání.

Dveře ThermoPro vynikají také výbornými tepelněizolačními vlastnostmi. Dveřní křídlo o tloušťce 46 mm je vyplněno tuhou polyuretanovou pěnou. Čtyřstranné dvojité těsnění a kartáčové utěsnění ve spodní části dveřního křídla navíc zaručují vysokou odolnost před větrem a vodou. Ve spojení s hliníkovou zárubní a s přerušeným tepelným mostem dosahují dveře koeficientu tepelné vodivosti U od 1,1 W/m2K.

V nabídce je i speciální výbava
Kdo dá přednost většímu pohodlí, může dveře vybavit elektrickým otvíračem, který umožní otvírat dveře spínačem v domě. Libovolně lze také přehodit páčku v otvírači, díky níž vám k otevření dveří bude stačit jen lehký tlak zvenčí.

A jestliže žijete v prostředí, kde často a vydatně prší, můžete svým dveřím ulehčit namontováním okapnice. Ta slouží k tomu, aby odváděla pryč prudký déšť. Zvolit si nově můžete také otevírání dveří směrem ven.

Další informace lze získat na zelené lince 800 198 198 a na stránkách www.hormann.cz.

 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]