Zpět 2 fotografie

Univerzální, výkonný, kompaktní: Multi-Cutter Bosch GOP 250 CE Professional

Řezání, prořezávání, broušení smirkovým papírem a škrábání – profesionálové v oboru zařizování a renovace interiérů a vnitřního vybavení se denně musí přizpůsobovat různým pracovním situacím, kdy zabrušují, přiřezávají a opravují nejrůznější materiály. Síťově napájená univerzální multi-cutter GOP 250 CE Professional se používá pro ponorné řezání, pro broušení smirkovým papírem v blízkosti okrajů a rohů, ale také pro odstranění silikonových spojů a tmelu. Toto nářadí doplňuje akumulátorovou verzi GOP 10,8 V-LI Professional, která již byla uvedena na trh v roce 2008. Se svým 250-wattovým motorem má tato univerzální bruska jeden z nejvýkonnějších motorů v této kategorii nářadí. Systém Bosch Constant Electronic pro pravidelnou a neměnnou rychlost během zatížení zajišťuje nepřetržitý postup prováděných prací.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Úzká konstrukce tohoto nářadí poskytuje maximální pohodlí jak při krátkodobé detailní práci, tak při nepřetržitém řezání a prořezávání: GOP 250 CE Professional nabízí nejužší obvod rukojeti v této kategorii nářadí. Oscilační pohyb výměnných nástavců je jednou z nesporných výhod, díky níž univerzální bruska Bosch vyniká zejména při práci v interiéru a na těžko přístupných místech.

Regulace rychlosti umožňuje nastavit nářadí tak, aby vyhovovalo různým druhům výměnných nástavců a pracovních operací. Integrovaná kulová vývodka kabelu poskytuje obrovskou pružnost při každé pracovní situaci a zabraňuje jeho přetržení a poškození.

Široká nabídka výměnných nástavců.
Univerzální upínací systém umožňuje, že se na brusku dají použít nejenom výměnné nástavce ze široké nabídky od firmy Bosch, ale také ostatní, které jsou dostupné na trhu.
Nové výměnné nástavce od firmy Bosch dokonce umožňují práci s izolačními materiály a rovněž se silikonem a pryskyřicí.

Univerzální bruska GOP 250 CE Professional bude dostupná ve specializovaných maloobchodních prodejnách od října 2010 za doporučenou prodejní cenu 4290,- Kč včetně DPH za verzi balenou v krabici a premium verze balená v L-Boxxu s příslušenstvím bude k dostání za 7490,- Kč včetně DPH.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]