Zpět 4 fotografie

Twins: umyvadla originálního tvaru

Využití moderní technologie umožnilo vytvoření výrazných tvarů umyvadel Twins, které tak navazují na klasické tvary nábytku a tvoří s nimi ideální celek.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Dva rozměry umyvadel: 50 a 60 cm jsou dokonalým řešením pro malé i velké koupelny. Umyvadla Twins jsou dostupná ve dvou verzích: s vnitřním oválným nebo moderním pravoúhlým tvarem. Doplněním umyvadel a klasických tvarů nábytku Twins jsou obdélníková zrcadla, která dotvářejí v koupelně neopakovatelné klima designové extravagance. Série Twins dává mnoho možností k utváření koupelny. Umyvadlo může být kompletováno se skříňkou na několik způsobů: v setu, kde tvoří ucelenou kompaktní formu; s dekorativním panelem nebo s nerezovou krytkou sifónu.

V získaném prostoru mezi umyvadlem a skříňkou se tak dodatečně nabízí odkládací prostor. Skříňky ve světlé barvě dubu arava nebo v tmavě hnědé barvě wenge lze ideálně kombinovat v každé koupelně. Prostorné zásuvky a materiály s vysokou odolností proti vlhkosti dokazují, že řada Twins je vysoce estetická a funkční.

Umyvadla s unikátním povrchem Reflex Kolo usnadňují udržování čistoty a zvyšují komfort užívání. Velké odkládací povrchy umyvadel navíc zvyšují jejich funkčnost. Umyvadla Twins mohou být také kompletována s chromovým sifónem a umístěna na desce, což podtrhuje jejich originální a moderní tvar. Toto řešení, umístění na desku, je vhodné např. i pro vybavení veřejných prostor.

Více na www.sanitec.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]