Zpět

Trido slaví patnácté narozeniny, zítra otevře brány svého areálu

V rámci patnáctého výročí založení firmy se společnost Trido s.r.o. rozhodla otevřít brány svého areálu veřejnosti. V průběhu zítřejšího dne tak budou mít zájemci jedinečnou příležitost si prohlédnout prostory moderního komplexu, ve kterém se vyrábí špičkové automatické dveře a garážová vrata. Zpřístupnit návštěvníkům výrobní prostory ve Starém Blansku se společnost rozhodla poprvé v historii.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Sídlo společnosti Trido mohou zájemci navštívit v soboru 29. května od 9. do 15. hodin. Veřejnosti bude k dispozici areál o rozloze 10 tisíc metrů čtverečních včetně výrobních hal, které ročně vyprodukují více než pět tisíc garážových a průmyslových vrat. Zájemci budou mít možnost se blíže seznámit s produkty, nejmodernějšími technologiemi i s provozem unikátní výrobní linky řízené počítačem.

„Firmu jsme zakládali před patnácti lety ve třech lidech v pronajaté garáži rodinného domku. Velice si vážím toho, že se nám díky píli a technické invenci podařilo vybudovat významný český podnik s dobrým zvukem v zahraničí,“ prozradil Miroslav Hasa, ředitel a zakladatel společnosti Trido. „V rámci výročí veřejnosti ukážeme naše moderní zázemí, které je základem pro výrobu špičkových produktů. Laická i odborná veřejnost se tak zítra určitě má na co těšit,“ doplnil s úsměvem.

Kromě výrobních prostor bude v průběhu dne zpřístupněna také nově otevřená vzorkovna, ve které jsou vystaveny stěžejní výrobky společnosti Trido. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout široký sortiment zboží a přímo na místě vyzkoušet funkčnost nejrůznějších automatických dveří či vrat. Odborný personál přitom všem příchozím jednotlivé produkty předvede, představí širokou škálu provedení a zájemcům poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení pro dané prostory.

„Největší zájem ze strany veřejnosti očekáváme o sekční vrata Evo, které je možné osadit do původního rámu starých křídlových vrat bez nutnosti stavebních úprav a během pár hodin. Jedná se o novinku, na kterou vlastníme patent,“ upozornil Miroslav Hasa. „Představíme rovněž ovládání vrat mobilním telefonem nebo dálkové ovládání křídlových vrat s unikátním systémem zabezpečení, který chrání například děti před úrazem. Tento systém máme rovněž patentově chráněný,“ připomněl.

Výrobky Trido je možné spatřit v předních českých institucích, mezi které patří například historická budova České Národní Banky v Praze na Příkopě, nebo parlamentní budova na pražském Malostranském náměstí. Firma realizovala také unikátní vrata v pavilonu P na Brněnském výstavišti, kterými může projet i tahač s velkou lodí. Dveře či vrata značky Trido je možné v současné době nalézt i nedaleko pařížské Eiffelovky, v norském Oslu a nejdále až v exotickém Soulu v Jižní Koreji.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]