Zpět 3 fotografie

Supernízké zastřešení bazénu

Ten, kdo vybírá vhodné zastřešení svého bazénu, by jistě neměl přehlédnout nejnovější bezkolejnicové zastřešení francouzské bazénové firmy Desjoyaux. Kvalita materiálu a dlouhodobé zkušenosti s bezkolejnicovým zastřešením umožnili snížit jeho výšku na minimum a vytvořit zcela unikátní koncepci bazénového zastřešení.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Supernízké bezkolejnicové zastřešení Desjoyaux se od běžných typů zastřešení v mnohém liší. Svou výškou 0,5 až 1 m ideálně splyne s okolím, nenaruší vzhled zahrady ani nezastíní dům. Přesto však umožní pohodlné plavání, neboť abychom dostali skutečnou výšku zastřešení nad vodou, musíme k jeho výšce přičíst ještě vzdálenost hladiny od okraje bazénu. Minimální výška zastřešení navíc nemá vliv pouze na vzhled zastřešeného bazénu, ale projeví se i na menších tepelných ztrátách bazénové vody.

Další výhodou tohoto zastřešení je absence běžně užívaných kolejnic. Ty totiž nejen že naruší estetiku celého bazénu a vzhled jeho okolí, ale často bývají i zdrojem zranění, neboť v bezprostředním okolí bazénu se většinou pohybujeme bosí. Za zmínku stojí i obtížné odstraňování nečistot z kolejnic. Všechny tyto problémy řeší právě bezkolejnicová technologie, která je jedním ze základních principů všech zastřešení značky Desjoyaux.

Supernízké zastřešení Desjoyaux se vyrábí v rozměrech pro rodinné bazény od 6 x 3 metry až po 10 x 5 metrů.
Supernízké zastřešení pro bazén 7 x 3,5 m vyjde na 168 000,- Kč bez DPH, pro bazén 10 x 5 m na 303 300,- Kč bez DPH.

Více informací na www.desjoyaux.cz