Zpět

Stavebnicové schodiště FONTANOT hravě zapadne kamkoliv

Společnost “J.A.P.“ vnáší na český trh v oblasti propojení podlaží interiérů naprostou novinku – stavebnicové schodiště, které stačí rozbalit z krabice a sestavit během jednoho odpoledne! Výrobcem je italská firma Fontanot, kterou si za devět let působení oblíbili zákazníci po celém světě, a právě “J.A.P.“ je výhradním dovozcem jejího produktu do ČR.
 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Všechny modelové řady schodišť značky FONTANOT nesou souhrnný název Arkè. Jednotlivé typy schodišť, kterých je nespočetně, vychází ze čtyř modelů točitých schodišť a čtyř segmentovaných. Jejich společnou vlastností je využití v jakýchkoliv prostorech, včetně těch nejmenších. Variabilita stavebnicových schodišť Arkè umožňuje vybrat si přesně na míru interiéru. Navíc je k ruce také online virtuální návrhář nejvhodnějšího schodiště do specifikovaných prostor. Záleží především na stavebním otvoru a výšce mezi podlahami jednotlivých podlaží. Nejvariabilnější model Kompact přináší dokonce 152 různých podob. Je navíc jediným patentovaným schodištěm na světě, které má šířku a výšku nastavitelnou během montáže.

Kvalitu konstrukce schodišť zaručují použité materiály, a sice kov a dřevo, u kterých se nabízí volba barev pro sladění s interiérem. Každodenně využívanému prvku nechybí moderní výraz ani vysoká funkčnost.

Schodiště Arkè je navíc výzvou pro každého domácího kutila, který pohromadě obdrží vše, co bude potřebovat. Přitom se montáž schodiště obejde bez obtížného natírání, sváření nebo lepení, které by komplikovalo a znatelně zdržovalo práci. Připravené díly opatřené povrchovou úpravou stačí sestavit pomocí běžného montážního nářadí.

Oproti schodištím na zakázku má stavebnicové schodiště Arkè další praktické výhody – žádné čekání, protože na skladě jsou schodiště připravena k okamžitému odběru, a příznivou cenu, kterou umožňuje sériová výroba součástek.

Jednoduché moderní řešení za příznivou cenu, tak lze krátce vystihnout novou možnost při výběru schodišť do českých interiérů jménem Arkè.

Bližší informace na www.schody-jap.cz nebo www.schodyasyn.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]