Zpět

Stávající nájmeci CTP v Pardubicích a Ostravě rozšiřují své kapacity o více než 26 000 m2

Společnost DAMCO, jeden z největších světových poskytovatelů spedičních a logistických služeb, si v CTParku Pardubice pronajme dalších 16 000 m2 prostor a vytvoří pracovní místa pro 40 zaměstnanců. Španělský výrobce interiérových dílů pro automobilový průmysl Grupo Antolin, který v současné době v CTParku Ostrava působí na 7 000 m2, rozšíří své prostory o více než 10 000 m2 a zaměstná dalších 70 lidí.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Otevření nových prostor společnosti DAMCO se předpokládá již příští rok v únoru, prostory pro společnost Grupo Antolin budou uvedeny do provozu v květnu 2011.

„Žádosti o rozšíření pronajaté plochy zaznamenáváme poměrně často a jenom potvrzují správnost naší dlouhodobé strategie umožnit stávajícím nájemcům růst jejich aktivit,“ uvedl Remon Vos, generální ředitel CTP.

Společnost DAMCO sídlí v CTParku Pardubice od roku 2007 a v současné době zaměstnává 60 lidí. Zabývá se zajišťováním komplexních logistických služeb včetně námořní, letecké a kamionové dopravy.

Výrobce interiérových dílů pro automobilový průymsl Grupo Antolin působí ve 22 zemích světa a mezi jeho největší odběratele patří koncerny Ford, Volkswagen a Renault. Do CTParku Ostrava vstoupil v roce 2008 a zaměstnává zde 130 lidí.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]