Zpět 1 fotografie

Spočítejte si stavební spoření online

Výhod, které přináší stavební spoření je celá řada. Je tolik různých variant, že je dobré mít dostatek času na to, spočítat a promyslet si tu nejvýhodnější variantu, která bude ušitá přímo pro Vás na míru.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Pomůže Vám v tom kalkulačka stavebního spoření, která Vám přesně řekne, kolik si naspoříte za jakou dobu při různé výši spořené částky. Spočítá Vám, kolik získáte na úrocích, kolik vyděláte na státní podpoře a řekne Vám mnoho dalších zajímavých údajů, které se stavebního spoření týkají.

Nemusíte chodit do banky, aby Vám spočítali, co je pro Vás nejvýhodnější. Kalkulačka stavebního spoření Vám totiž nejen spočítá to, co sami chcete, ale tato aplikace je natolik chytrá, že Vám nabídne i pro Vás výhodnější varianty, o kterých ani nevíte.

Spočítat si celkovou naspořenou sumu jednoduchým násobením spořené částky počtem měsíců umí každý, ale přičíst k tomu úroky připisované každý rok, z nichž dostanete další úroky i během následujících let, k tomu připočítat státní podporu a navíc k tomu všemu bleskově porovnat různé varianty a přehledně poukázat na jejich výhody umí opravdu málokdo.

Online kalkulačka stavebního spoření to ale zvládne. Stačí zadat pár vstupních dat, jako je výše požadované splátky, a během okamžiku víte, co je pro Vás nejvýhodnější.
Ke stavebnímu spoření patří například i překlenovací úvěry, které Vám pomohou získat Váš vytoužený byt či dům aniž byste měli naspořenou ve stavebním spoření jedinou korunu. I výši překlenovacího úvěru a jeho splátky je možné spočítat online.

Online stavební spoření prostě nebylo nikdy jednodušší. Spočítejte si i Vy, kolik musíte spořit sobě či svým dětem, aby v dospělosti dosáhli na vlastní bydlení. Stavební spoření a všechny produkty s ním spojené jsou totiž tou nejjednodušší a nevýhodnější cestou, jak bydlení financovat.