Zpět 7 fotografií

Skupina CPI představila komplex CPI City Center v Ústí nad Labem v Ústí nad Labem potenciálním nájemcům

Koncem května proběhlo setkání investorské a developerské skupiny CPI se zástupci podnikatelských i veřejných subjektů města Ústí, na kterém firma představila administrativně-obchodní komplex vyrůstající v centru města u kina Hraničář. Schůzky, na jejíž organizaci se podílela také Okresní hospodářská komora v Ústí nad Labem, se zúčastnilo přes šest desítek hostů.

 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

„Setkání jsme uspořádali především pro místní firmy, úřady, soukromé lékaře a další podnikatelské subjekty z regionu… Chtěli jsme ukázat, že nově budované kanceláře jsou určeny nejen pro zastoupení velkých národních a nadnárodních společností, ale také pro místní společnosti, které hledají nové a kvalitní kancelářské prostory pro své podnikání,“ uvedl Pavel Jirásek, manažer pronájmů CPI Group. „Jsme schopni nabídnout špičkové zázemí za konkurenceschopnou cenu a podpořit tak jejich další rozvoj a expanzi,“ dodal Jirásek.

Prezentace skupiny CPI se ujal generální ředitel Zdeněk Havelka, projekt CPI City Center podrobně představil ředitel developmentu Pavel Semrád. Kongresový hotel Clarion a konferenční zázemí, které tvoří součást komplexu, uvedl generální ředitel provozovatelské společnosti CPI Hotels Jan Kratina.

„Řada hostů projevila o pronájem zájem přímo na setkání, padaly otázky týkající se konkrétního vybavení kancelářských prostor, zázemí prodejen, parkování, ale také možného stravování zaměstnanců, pořádání meetingů nebo větších konferencí
a společenských akcí,“ potvrdil Pavel Jirásek.

CPI City Center v Ústí nad Labem představuje víceúčelový komplex, jehož dominantní část tvoří administrativní budova s 5 700 m2 kanceláří standardu A a 2 900 m2 pro obchody, kavárny a služby, které svou nabídkou navážou na centrum města. Součástí komplexu je také supermarket provozovaný řetězcem TESCO. Dokončení stavby celého komplexu je plánováno na jaro 2011.

Více informací o projektu najdete na www.cpicitycenter.cz.

Informace o investorské a developerské skupině CPI Group najdete na www.cpi.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]