Zpět 1 fotografie

Skládací dveře celé jenom ze skla

Mnozí vítají skládací dveře pro jejich zajímavý vzhled a navíc dokáží při svém otevírání a zavírání ušetřit nezanedbatelnou část prostoru. Novinkou jsou pak skládací dveře celoskleněné, které vyhovují požadavkům moderních interiérů.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Celoskleněné skládací dveře STYLUS® byly vůbec poprvé představeny na letošním stavebním veletrhu IBF 2009, na expozici jejich výrobce, společnosti VV SKLO, která se na výrobu celoskleněných interiérových prvků již řadu let specializuje. Na českém trhu je tak nově nabídnuta alternace klasických harmonikových dveří pro moderní interiéry, v nichž sklo udává jednoznačný směr.

„Ty známé skládací dveře si všichni dokážeme dobře představit v podobě lamel, v kůži nebo v její imitaci, ale už si tak docela jasně neumíme představit, že bychom si dveře z těchto materiálů, opatřili do prostor, kde kraluje sklo, nerez a další moderní bytové materiály a prvky,“ uvádí paní Jana Vitešníková, ředitelka firmy VV SKLO a doplňuje: „Chtěli jsme proto nabídnout zákazníkům řešení, které splní požadavky skládacích dveří právě do moderních domovů.“

Pro skládací dveře STYLUS® bylo užito barevné sklo Planibel v modrém provedení, o síle 8 milimetrů, která plně dostačuje k zachování všech bezpečnostních vlastností při užívání v interiérech. Je samozřejmostí, že je užito bezpečnostní kalené sklo. Dveře doplňuje moderní kování Dorma v povrchové úpravě lesklý chrom.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]