Zpět 1 fotografie

SIKO KOUPELNY pokračují v expanzi ve Frýdku – Místku otevírají novou prodejnu

V pořadí již 37. pobočku v rámci sítě vlastních a partnerských prodejen otevřela 10. prosince společnost SIKO KOUPELNY ve Frýdku-Místku. Za nákupem koupelnového vybavení tak obyvatelé města nemusí více jezdit do Třince či do Ostravy, kde mají SIKO KOUPELNY rovněž prodejny, ale jen pár minut autem či MHD do části Místek na ulici Beskydskou.
 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Nová prodejna SIKO KOUPELNY se rozkládá na ploše téměř 1.000 m2. Inspiraci podle nejnovějších trendů obkladů, dlažeb, doplňků i sanitární keramiky nabízí 60 vzorových koupelen. Zajímavostí je ROCA shop, specializovaný obchod s výrobky ze sortimentu značky ROCA, nabízející zejména sanitární keramiku a baterie.

„V Moravskoslezském kraji máme již tři prodejny – v Ostravě, Třinci a Krnově. Právě velký zájem nás vedl k otevření čtvrté ve Frýdku-Místku. Oproti jiným pobočkám je součástí frýdeckomístecké prodejny i specializovaný obchod ROCA. U výrobků této žádané značky máme výhradní zastoupení pro Českou republiku. Na vybrané výrobky ROCA lze také uplatnit akční nabídku Třetí přání zdarma. V rámci ní dostane zákazník při nákupu speciálně označených výrobků každý třetí zdarma,“ vysvětluje vedoucí marketingového oddělení SIKO KOUPELNY Jan Voldán. A dodává: „V předvánočním čase frýdeckomístečtí určitě uvítají i možnost obdarovat své blízké dárkovými poukazy, které máme nově v nabídce. Vhodným dárkem pro děti zase mohou být hravé koupelnové doplňky s motivem populární kočičky Hello Kitty.“

Zákazníci jistě ocení bezbariérový přístup i dlouhou otevírací dobu. Ve Frýdku–Místku mají, podobně jako ve většině prodejen, otevřeno sedm dní v týdnu. V pracovní dny od 8 hodin ráno do 19 hodin do večera, o víkendu mohou zákazníci prodejnu navštívit v sobotu od 9 do 18 hodin a v neděli od 10 do 18 hodin do večera. Otevřeno je i ve státní svátky, kromě konce roku. 37. SIKO prodejna v pořadí se nachází na jihu města v části Místek, na ulici Beskydská. Dostupná je autem i městskou hromadnou dopravou.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]