Zpět 1 fotografie

Sekční garážová vrata Hörmann ve velikosti XXL

Prostorná garáž u rodinného domu přináší řadu výhod. Poskytne dostatek místa pro druhé auto nebo ji lze využít jako technickou místnost, kutilskou dílnu či sklad. S novinkou společnosti Hörmann – sekčními garážovými vraty LPU 40 XXL – odpadají také starosti s výběrem vrat vhodných i pro velké stavební otvory. Speciálně vyvinutý pohon SupraMatic HD se pak postará o jejich spolehlivé dálkové ovládání.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Nová dvoustěnná sekční vrata z oceli LPU 40 XXL lze obdržet v rozměrech do šířky 6 500 mm a výšky 2 250 mm. Konstantní tloušťka sekcí 42 mm a vnitřní výplň z polyuretanové pěny zajišťují výborné tepelněizolační vlastnosti. Kompromisy není třeba dělat ani v otázce vzhledu. Podobně jako u vrat LPU 40 ve standardní šířce do 5 500 mm je možné vybírat z patnácti cenově výhodných přednostních odstínů nebo z více než 200 dalších barev podle stupnice RAL. U provedení s drážkou L se dodávají také s novou povrchovou úpravou Micrograin s jemným vroubkováním, která je určená především příznivcům moderní architektury a čistých linií. Vrata s drážkou M zase umožňují kombinaci ocelových vrat a povrchu s dřevěnou strukturou. Na výběr jsou dřevodekory v odstínech Zlatý dub, Tmavý dub – ořech, Rosewood, Světlý dub přírodní a Tmavý dub – rustical. Výhodou povrstvení plastovou fólií je vysoká stabilita barev, odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nenáročnost na údržbu.

K automatickému ovládání vrat LPU 40 XXL je určen pohon SupraMatic HD, který byl speciálně vyvinut pro velká a těžká vrata. Díky měkkému rozjezdu a zastavení se není třeba obávat zvýšeného hluku během chodu vrat. Z hlediska bezpečnosti je pak velkou výhodou automatické zamykání vrat, které funguje mechanicky, tedy i bez elektrického napájení. Pokud jsou garážová vrata zavřená, zapadne pojistka proti vysunutí do dorazu vodící lišty. Vrata jsou tak zároveň chráněná proti násilnému vypáčení.

Více informací lze získat na zelené lince 800 198 198 nebo na stránkách www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]