Zpět

S hypotékou Wüstenrot ušetříte

Pořídit si své vlastní bydlení již nemusí být takový problém, jak by se mohlo zdát. Díky aktuální jarní nabídce Wüstenrot hypoteční banky si lze sjednat hypotéku již za minimální úrokovou sazbu 4,45 % ročně. V rámci akce Wüstenrot snížil úrokové sazby u všech jednoletých, tříletých a pětiletých fixací.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Jarní nabídka Wüstenrot hypoteční banky zahrnuje také vyřízení úvěru zdarma. Pořídíte-li si hypotéku na bydlení do 85 % hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací, můžete na poplatcích ušetřit až 25 000 korun.

EXTRA úrokové sazby
Minimální výše úroků se nyní u jednoletých, tříletých a pětiletých fixací pohybuje od 4,45 % do 4,94 % ročně. Například u průměrné hypotéky ve výši 1 500 000 korun do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s jednoletou fixací lze nyní ušetřit za rok 5 472 korun. V případě pětileté fixace se úroky sníží o 17 700 korun za pět let.

Potřebuje-li někdo vyšší hypotéku nad 1,5 milionu korun a splní požadavky na bonitu, pak jej při sjednání úvěru do 70 % hodnoty nemovitosti čekají EXTRA úrokové sazby, které jsou nižší než minimální úroky.

Slevy i u hypotéky REFIN
Aktuální jarní zvýhodnění Wüstenrot hypoteční banky se týká také úvěru REFIN, který je určen k refinancování stávající hypotéky. Hypotéku REFIN nad 1,5 milionu korun do 70 % zástavní hodnoty bytu či domu lze získat za úrok 4,85 % ročně, přičemž část hypotéky můžete použít na rekonstrukci. K žádosti o úvěr předložíte jen původní posudek, několik aktuálních fotografií a čestné prohlášení o schopnosti splácet. Vyřízení úvěru a posouzení nemovitosti je zcela zdarma.

S Wüstenrotem máte jistotu
Hypoteční banka Wüstenrot vám jako jedna z mála nabízí garantované úrokové sazby. Výsledný úrok vaší hypotéky tak může být jen nižší než původně nabízený.

Více informací získáte na www.wuestenrot.cz a na infolince 800 225 555.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]