Zpět 1 fotografie

Robustní posuvný pohon, který odolá zvýšené námaze

Pro průmyslovou sféru je typický velmi frekventovaný provoz. Značné nároky jsou kladeny především na vjezdové brány. Časté otevírání a zavírání brány vyžaduje opravdu výkonný pohon, který vydrží velké namáhání. Právě těmto požadavkům vyhovuje pohon posuvných bran STA 400 FU s tažnou a tlačnou silou až 2 300 N, který na trh uvedla společnost Hörmann.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Robustní pohon STA 400 FU se uplatní kromě průmyslu i tam, kde je potřeba maximální vjezdová šíře, a to do výšky křídla 3 m a šířky až 17 m. Silný výkon motoru zvládne bránu o hmotnosti až 2 500 kg. Pohon vydrží v chodu i za náročných klimatických podmínek. Dokáže pracovat od -20°C do +60°C a díky tomu zaručuje dlouhou životnost.

Řídicí jednotka 460 FU, která se používá i pro pohon průmyslových sekčních vrat, zajišťuje novému pohonu vysokou spolehlivost a široké možnosti užití. Jednotka je napájena 230 V a je standardně propojena s motorem, což umožňuje jednoduché ovládání brány. Pohon se nastavuje pomocí dvoumístného 7-segmentového displeje. Ten také pomůže lehce identifikovat případnou vadu pohonu, protože zobrazí dané chybové hlášení.

Pohon STA 400 FU lze v případě zájmu doplnit o řadu praktických přídavných příslušenství. Například o desku pro hlášení koncových poloh, použitelnou například pro semafor. Dále se může rozšířit o tzv. „indukční smyčku“, jež se aktivuje najetím auta, a brána se tak sama uzavře nebo otevře.

Více informací lze získat na zelené lince 800 198 198 nebo na stránkách www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]