Zpět

REM Winter: daňové a právní novinky roku 2010

Jaké právní a daňové změny čekají českou realitní scénu v tomto roce? To je hlavní téma zimní konference Stavebního fóra, která se pod tradičním titulem Real Estate Market > Winter 2010 Tax & Legal… Focus bude konat ve čtvrtek 18. února v pražském hotelu angelo.

 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Program je rozdělen do čtyř částí. V první (Právo a reality) se O. Humlová ze společnosti Salans Europe a její partneři z advokátních kanceláří Havel & Holásek a Squire Sanders & Dempsey zaměří především na změny v obsahu nájemních smluv, povolovací řízení v developmentu a legislativní aktuality. Změnami daňových sazeb, problémem nízké kapitalizace a realitními fondy z hlediska daní se bude zabývat druhý panel, jehož účastníky bude L. Anderle ze Sekyra Group a představitelé společnosti Deloitte ČR. Předmětem diskuse v rámci třetího panelu bude především připravovaný PPP projekt v ÚVN Praha. Možnosti, jaké u nás vůbec má kooperace soukromého a veřejného sektoru, zhodnotí J. Hlavička (Havel & Holásek) se svými partnery P. Pravdou (bnt – pravda & partner) a P. Řezáčem (Metrostav Development), když přijde i na zkušenosti ze Slovenska, kde jsou s PPP dále. Závěrečná část konference Real Estate Market > Winter 2010 bude věnována financování developmentu. S jeho proměnami v období hospodářské recese účastníky konference seznámí mj. J. Topinka (Havel & Holásek) a L. Kostrounová (ČSOB).

Generální partner: Česká spořitelna, a.s.

Hlavní partneři: Havel & Holásek s.r.o., MS architekti s.r.o.

Partneři: bnt – pravda & partner v.o.s., Conseq investiční společnost, a.s., ČSOB, a.s., Deloitte Czech Republic , friendlyway, s.r.o., Salans Europe LLP, organizační složka, Squire, Sanders & Dempsey L.L.P.

Další informace na www.stavebni-forum.cz/rem2010/­winter/

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]