Zpět 1 fotografie

Projekt kolovrátek úspěšně dokončen a zkolaudován

Bytový projekt Kolovrátek se 43 byty od developerské společnosti CODECO získal v únoru pravomocnou kolaudaci. Výstavba tří nízkopodlažních domů začala v září 2008 a byla dokončena přesně podle plánu na konci loňského roku. Vzorový byt si mohou zájemci prohlížet již od podzimu. Od února běží finální prohlídky, tzv. předpřejímky bytových jednotek pro nové vlastníky, kteří se budou moci následně začít stěhovat.
 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt Kolovrátek se 43 bytovými jednotkami stojí v městské části Kolovraty v jihovýchodní části Prahy 10 a nabízí příjemné rodinné bydlení v klidné lokalitě na dosah přírody. „Výstavba byla zdárně dokončena a povedlo se nám bez nejmenších problémů zkolaudovat. Kolovrátek se tak zařadil do portfolia našich úspěšně dokončených projektů, mezi které patří například bytový projekt NAD BOTIČEM nebo luxusní bydlení POD HANSPAULKOU. Jsme pyšní zejména na to, že jsme stavbu dokončili dle stanoveného harmonogramu a že můžeme byty začít předávat novým majitelům. Ti zde kromě kvalitního bydlení a příjemné lokality najdou též kompletní infrastrukturu. Obec zde nedávno rozšířila prostory školy i školky,“ říká Martin Jan, obchodní a marketingový ředitel společnosti CODECO. „Také nebytové prostory v našem projektu budou sloužit zdejším obyvatelům. Dvě přízemní nebytové jednotky o velikosti 44 a 101 m2 jsme již prodali. V jedné z nich bude kosmetický salon s kadeřnictvím a ve druhé se plánuje zřízení centra služeb pro obyvatele Kolovrat, které bude zaměřeno zejména na malé děti a částečně i seniory,“ doplňuje Jan.

43 bytových jednotek o rozloze 36 až 119 m2 je rozmístěno ve 3 nízkopodlažních domech se sedlovou střechou. Zájemci si mohou vybírat z bytů 1+kk až 4+kk, z 10 mezonetových bytů nebo z několika bytových jednotek s velkou předzahrádkou. Dispozice jsou řešeny především s důrazem na funkční využití prostoru a zajištění dostatku úložných prostor. Každý byt má balkón, některé zahrádku o výměře až 200 m2. Parkování je zajištěno částečně v podzemí jednoho z domů a částečně na venkovním parkovišti. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání. Důležitým parametrem projektu Kolovrátek je jeho nízkoenergetičnost, která je prokázána energetickým štítkem obálky budovy typu B – úsporná budova. Generálním dodavatelem stavby byla společnost ČKD PRAHA DIZ. Architektonické a projektové řešení pochází z dílny SOF. Architekti. Prodej zajišťuje společnost CODECO prostřednictvím vlastního obchodního oddělení.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]