Zpět

Proběhlo slavnostní otevření SAPELI CENTRA

Společnost SAPELI, a.s. dnes v Jihlavě na Bedřichově slavnostně otevřela zbrusu nové interiérové SAPELI CENTRUM dveří a zárubní, které se stalo největší a zároveň nejmodernější vzorkovnou tohoto sortimentu v České republice.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Od zahájení stavebních prací v listopadu 2009 neuplynul ani celý rok a v prostorách SAPELI CENTRA, na ploše 750 metrů čtverečních, je od tohoto dne k dispozici prezentace kompletního produktového portfolia SAPELI, a to za asistence nejmodernější multifunkční techniky. Přednášky bytových designérů, architektů, pořádání workshopů či výstav… s tím vším se rovněž můžete setkat v SAPELI CENTRU, do jehož stavby SAPELI investovalo částku 70 miliónů korun. Tyto prostory byly totiž koncipovány také jako zázemí pro organizování aktivit zaměřených na interiérový design.

„Hlavním cílem bylo vybudovat interiérové centrum dveří a zárubní, kde bychom mohli našim zákazníkům, potencionálním zájemcům či obchodním partnerům prezentovat kompletní sortiment SAPELI, a to na skutečně vysoké úrovni s přispěním nejmodernějších technologií. Takovou možnost jsme až dosud neměli,“ vysvětluje Ing. Václav Bradáč, generální ředitel společnosti SAPELI, a.s. a dále pokračuje: „Rozsah sortimentu SAPELI jsme tedy chtěli ukázat i na velikosti SAPELI CENTRA dveří a zárubní.“

Na 75 modelů dveří a zárubní, prezentační panely s dotykovými obrazovkami, využití tzv. bezešvých obrazovek, špičkově vybavené konzultační centrum sloužící k poradám zákazníků s bytovými designéry či architekty. To je špička ledovce možností, které SAPELI CENTRUM svým návštěvníkům poskytuje. Když k tomu přidáme moderní a vzdušné prostory, netradiční exteriér, jehož dominantou je zcela jistě červený tubus, který slouží jako hlavní vstup do prostor centra, vyjde nám stavba prezentující sortiment společnosti SAPELI stylově a na vysoké úrovni.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]