Zpět 2 fotografie

Práce na projektu Dolina intenzivně pokračují

Společnost Bouwfonds intenzivně pokračuje ve výstavbě poslední fáze rozsáhlého rezidenčního projektu Dolina v Jihlavě. Již bylo postaveno prvních 8 řadových rodinných domů a zahájena výstavba dalších 10 domů a jednoho dvojdomu. Projekt Dolina, v rámci kterého v Jihlavě za posledních 15 let vyrostlo téměř 700 jednotek pro bydlení, tak úspěšně postupuje k cíli.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

V rámci poslední etapy, která bude realizována v letech 2010 až 2014, bude postaveno přibližně 60 dvoupodlažních řadových rodinných domů v dispozici 4+kk a výměře 121 m2. Generální dodavatel stavby rodinných domů, společnost STARKON Jihlava, v těchto dnech dokončil hrubé stavby, střechy i osazení oken a dveří 8 rodinných řadových domů a pracuje na instalaci vnitřních rozvodů. Zároveň již bylo postaveno první nadzemní podlaží dalších 10 řadových domů. Dokončení jejich hrubé stavby je plánováno ještě do konce letošního roku. Začátkem prosince se také začne pracovat na výstavbě prvního ze samostatných rodinných dvojdomů.

„Přinášíme do Jihlavy kvalitní bydlení za rozumnou cenu, které si lidé žádají. V naší nabídce nechybí malé byty pro mladé, singles či starší páry, ani velké domy se zahradou pro rodiny s dětmi. Čtvrť Dolina je charakteristická rozmanitostí, ve které si každý najde to, co mu vyhovuje,“ vysvětluje Petr Kouřil, ředitel společnosti Bouwfonds, a dodává: „Práce na poslední etapě výstavby pokračují podle plánu a do konce roku k dokončeným hrubým stavbám osmi rodinných řadových domů přibude dalších deset zahájených staveb. Těší nás, že o kvalitní bydlení zájem stále trvá a téměř hotových osm rodinných domů máme již prodáno.“

Prodej poslední etapy zajišťují realitní kanceláře RDK-Solar a CENTURY21 Highland. Nový vzorový dům, kam mohou zájemci přijít na prohlídku, společnost Bouwfonds otevře příští rok . Pod architektonickým návrhem celého projektu jsou podepsáni architekti z ateliéru KO&SA. Po dokončení poslední fáze projektu Dolina s celkem 140 jednotkami, která kromě cca 60 rodinných domů zahrnuje také 80 nových bytů rozmístěných do 4 bytových domů, bude završena dostavba nové jihlavské rezidenční čtvrti. Ta nabízí atraktivní, cenově dostupné a bezpečné městské bydlení v klidné části Jihlavy. Nachází se na dosah krásné přírody a kompletní občanské vybavenosti.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]