Zpět 2 fotografie

Populární kočička Kitty v SIKO KOUPELNY

SIKO KOUPELNY zavádějí do svého sortimentu koupelnové doplňky s designem Hello Kitty. Nově se tak v prodejnách objeví výrobky s dětskými motivy, které nejmenším členům domácností zpříjemní pobyt v koupelně a v dětství tolik neoblíbené hygienické úkony. Pro malé zákazníky je určen například dávkovač mýdla nebo třeba kelímek na vypláchnutí úst s obrázkem světoznámé kočičky. Pro dospělé zákazníky jsou nově připraveny dárkové certifikáty, kterými mohou potěšit své blízké.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

V nabídce SIKO KOUPELNY klienti nyní najdou dvě nové řady koupelnových doplňků Hello Kitty určených dětem. Vybírat mohou ze série Hello! s výrobky oblých linií nebo z produktů hranatých tvarů série Linea Square. Design Hello Kitty byl poprvé představen v Japonsku v roce 1975 a vzbudil ohlas po celém světě. Kočička Kitty se stala natolik populární, že jí byl věnován dětský seriál a dokonce nazpívala desku. V současnosti si lze vybrat z velkého množství výrobků s tímto motivem, od oblečení přes mobilní telefony až po koupelny. Roztomilý kočičí obličej na kelímku na vyplachování úst jistě dítěti zpříjemní čištění zubů, stejně tak veselé barvy sprchového setu nebo sprchové hlavice nalákají nezbedné děti do vany.

„Již dlouho jsme měli pocit, že výrobky pro děti v našem sortimentu chybí. Věříme, že koupelnové doplňky s designem Hello Kitty děti potěší a zároveň pomohou rodičům vypěstovat u potomků kladný vztah k hygieně,“ říká Lenka Lehečková z marketingového oddělení SIKO KOUPELNY. „Ale nezapomněli jsme ani na dospělé. Protože vánoční svátky se pomalu blíží, nabízíme našim zákazníkům možnost obdarovat své blízké dárkovými poukazy. Každého, kdo plánuje zařizování nové koupelny či rekonstrukci stávající, určitě potěší šance něco uspořit. A navíc ušetří i dárce, který při koupi získá slevu 10 % na pořizovací hodnotu certifikátu,“ dodává Lehečková. Dárkové poukazy lze využít k nákupu libovolného zboží ze sortimentu SIKO KOUPELNY. Platí 6 měsíců od data vystavení a jsou k dispozici v různých hodnotách, s minimální částkou 2.000 Kč. Například takovouto poukázku zákazník nyní koupí se slevou za pouhých 1.800 Kč.

 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]