Zpět 4 fotografie

Poklepání základního kamene projektu Rezidenční park Baarova

Dne 14. září proběhlo slavnostní poklepání základního kamene nového projektu Rezidenční park Baarova, který vzniká v blízkosti BB Centra – v atraktivní lokalitě Prahy 4. Za projektem stojí česká developerská společnost PASSERINVEST GROUP. Výstavba zbrusu nového projektu, který obohatí možnosti bydlení na Praze 4, v lokalitě s bohatou občanskou vybaveností byla zahájena v červenci letošního roku.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Slavnostní poklepání základního kamene stavby je důležitým momentem v historii každé stavby. Tohoto významného aktu se zúčastnili – Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP, a.s., Václav Černý, sales manager PASSERINVEST GROUP, a.s., Jiří Pech, člen představenstva PSJ, a.s. a architekti David Richard Chisholm a Jan Hřebíček ze CMC architects. Dokončení výstavby, která začala 19. července letošního roku, je plánováno na listopad 2011.

„Jsem vděčný Pánu Bohu, že jsme mohli zahájit v souladu s našimi časovými plány stavbu projektu Rezidenční park Baarova. Projekt nabídne mimořádně kvalitní a komfortní bydlení na atraktivní adrese v rámci dokončené části BB Centra s vynikajícím napojením, jak na centrum města, tak na příměstskou dopravní infrastrukturu. Další ucelená síť obchodů, služeb i zeleně přímo v místě jenom dodává přidanou hodnotu k tomuto bydlení. Těší mne, že často nelehká, ale také věrná a vytrvalá práce mnoha lidí z naší firmy přináší výsledky i v těžších dobách,“ říká Radim Passer.

Rezidenční park Baarova je moderní projekt o 139 bytech, jenž je charakterizován mottem Styl, komfort a bezpečí. Lokalita se může pochlubit vynikající a bezproblémovou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností – kromě celé řady obchodů a služeb, jež budou právě v těchto dnech rozšířeny o nově otevřenou obchodní pasáž v budově FILADELFIE, naleznete v blízkém okolí i řadu restaurací, wellness a fitness klub Balance Club Brumlovka, zelenou oázu v podobě Baarova parku, který těsně navazuje na rezidenční projekt. Nechybějí zde ani zdravotnická zařízení, dětské a multifunkční hřiště, mateřská a základní škola či vloni otevřené Společenské centrum. Všechny tyto služby přispívají ke kvalitě lepšího bydlení.

Za architektonickým návrhem Rezidenčního parku Baarova stojí studio CMC architects, generálním dodavatelem je PSJ a financující bankou UniCredit Bank.

Více informací na www.baarova.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]