Zpět

Padl historický rekord akce – na Fórum českého stavebnictví 2010 se registrovalo již 250 delegátů!

Necelé dva týdny před akcí je na vrcholové setkání stavební veřejnosti registrováno již téměř 250 profesionálů. Organizátoři se vzhledem k trvajícímu zájmu rozhodli vyhovět písemným i telefonickým žádostem a prodloužit možnost registrace až do pondělí 1.března 2010.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Dle ohlasů zájemců se největší pozornost upíná k otevřené diskusi s ministry Vlády ČR a zástupci stavební veřejnosti v úvodním panelu moderovaném Danielou Drtinovou z České televize, zájem je i o prezentaci čerstvého výzkumu agentury INCOMA GfK, mapujícího názory vlastníků a manažerů firem na současný průběh recese a opatření, která činí k jejímu úspěšnému překonání.

Odpolední specializované diskusní sekce jsou vzhledem k omezené kapacitě rovněž součástí on-line registrace, kterou je možno provést na www.construction21.cz

Konference, která se koná pod záštitou pana premiéra Jana Fischera, se uskuteční 3.3.2010 v pražském hotelu Olympik a jejími organizátory jsou Blue Events a Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR. Podporována je řadou významných partnerů v čele se Zlatým partnerem – společností SWIETELSKY.

Více informací o programu a on-line registraci naleznete na stránkách www.construction21.cz nebo telefonicky na +420 222 749 841.

Zdroj: Blue Events
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]