Zpět

Opřete se o nové prvky v systému nerezového zábradlí J.A.P.

Stavebnicový systém nerezového zábradlí, který letos v květnu uvedla na trh společnost “J.A.P.“ si u zákazníků velmi brzy získal oblibu a stal se vyhledávanou alternativou zábradlí vyráběného na míru. Stavebníky jistě potěší informace, že nyní se nabídka jeho komponent rozšiřuje o nové designově zajímavé prvky.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Hlavními klady stavebnicového systému nerezového zábradlí je jeho příznivá cena, snadná dostupnost v síti prodejen stavebnin, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí je vyrobeno z nerezové oceli s označením AISI 304, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru, což je další důvod, proč se rychle zabydlelo na českém trhu.

Dosud mohli zákazníci při plánování zábradlí volit z řady komponentů náležejících do skupiny kulatého sloupku, který je klíčovým prvkem systému zábradlí. Systém umožňuje při volbě různé výplně a madla kombinaci tří v interiérech nejčastěji využívaných materiálů – nerezové oceli, skla a dřeva.

Kulatý nerezový sloupek byl ovšem pouze úvodní startovací nosnou komponentou. Vývojová dílna společnosti “J.A.P.“ připravila pro podzimní období rozšíření nabídky stavebnicového nerez zábradlí, a to právě ve dvou nových typech nerezových sloupků, které udávají celému zábradlí styl. „Při navrhování nových prvků jsme se snažili zohlednit převažující moderní trendy v oblasti designu i inspirativní podněty ze strany našich zákazníků,“ uvádí pan Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti “J.A.P.“. Novinkou v sortimentu zábradlí je skupina plochého sloupku, která prozatím nabízí výplň z kulatých nerezových prutů a tvarově odpovídající nerezové či dřevěné madlo. Sloupek samotný se skládá ze dvou pásů nerezové oceli, mezi něž se upevňuje prutová výplň. Tento typ sloupku bude prozatím ve variantě kotvení na bok schodu.

Vyznavače moderního designu a obdivovatele kubických tvarů jistě potěší, že do sortimentu nerezového zábradlí je nově zařazena i skupina hranatého sloupku nabízející vše v jasně hranatých liniích.

Od sloupku se čtvercovým průměrem, přes výplň z nerezových prutů rovněž v hranatém provedení až po tvarově identicky sladěné nerez madlo. Samozřejmě je pro zjemnění či zteplení interiéru možná i kombinace s dřevěným madlem. Hranatý sloupek je určený pro kotvení z boku i shora.

Stejně jako u prvků patřících ke kulatému sloupku jsou všechny komponenty z nově nabízených skupin připraveny tak, aby jejich montáž zvládli zruční kutilové sami.

Bližší informace na www.schody-jap.cz nebo www.schodyasyn.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]