Zpět 1 fotografie

OPAL PLUS – maximum pohodlí, minimum ceny

Novou kolekci van KOLO – OPAL PLUS ocení každý, pro koho je koupel něčím víc. Ergonomické tvary, atraktivní design a zvlášť pohodlně profilovaný vnitřek pravoúhlých van OPAL PLUS – to jsou jen některé z jejich předností.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Pro zvýšení dojmů z koupele je důležitý výběr správné vany, což často znamená vyšší výdaje. Řešením může být nová řada OPAL PLUS značky KOLO. Hovoří pro ni nejen vysoká kvalita a trvanlivost, ale také mimořádně atraktivní cena.

Design a ergonomie
Funkční a elegantní vana je snem každého, kdo má rád dlouhé ležení v teplé vodě s bublinkami. OPAL PLUS nabízí čtyři modely rozměrů 140×70 cm, 150×70 cm, 160×70 cm a 170×70 cm. Jejich ergonomický tvar zajišťuje maximální komfort koupání. Hloubka vany je 42 cm, má úzké okraje a typicky velký objemem pro pohodlné užití. Správně profilovaná opěrná část umožňuje pohodlnou pozici těla a dává oporu zádům. V takové vaně není těžké zapomenout na problémy všedního dne.

Čas k relaxaci
Rozhodneme-li se pro komfort, musíme často počítat s velkými náklady jež jsou s tím spojeny. Nová řada van OPAL PLUS je cenově dokonalou nabídkou pro každého, kdo si cení pohodlí. Vana je kompletní včetně nohou. Vany OPAL PLUS jsou vyrobené z kvalitního akrylátu Lucite®, který je na dotyk teplejší než materiál u vany plechových.

Další informace získáte u obchodního zastoupení koncernu Sanitec pro ČR a SR, do kterého patří i renomovaný výrobce Koralle: Sanitec s.r.o., Komenského 2501, 390 02 Tábor, 381 254 907, fax 381 254 908, info@sanitec.cz nebo na www.sanitec.cz.