Zpět 7 fotografií

Odolná, krásná a nápaditá. Kronostep Wide Body dává podlaze nový rozměr!

Vypadá jako dřevo a působí tak i na dotek. Její velmi široké panely vytvářejí dojem nekonečného prostoru. Na sebe plynule navazující linie dekoru vyhlížejí naprosto autenticky. Podlaha Kronostep Super Natural Wide Body – novinka v sortimentu laminátových podlah Krono Original – vdechuje interiéru naprosto jinou dimenzi.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Podlahy Kronostep Super Natural Wide Body jsou k dispozici ve čtyřech odstínech dubu – jako Dub Studio, Dub Zvětralý, Dub Harbour a Dub Skořice. Použité barevné tóny – od velmi tmavé až po medově skořicovou – umožňují stvořit naprosto rozdílný, a přitom vždy unikátně vyhlížející interiér. Matná, hluboce tištěná struktura vzoru s lesklými póry přitom napomáhá zformovat dojem vzhledu pravé bukové podlahy.

Na dlouhá léta
Laminátové podlahy Kronostep Super Natural Wide Body jsou vhodné pro běžně i intenzivně zatěžované prostory v domácnostech i komerčních objektech. Díky novému zámkovému systému „1clic2go“ se panely instalují velmi jednoduše, a to pouhým zakliknutím spojů do sebe. Povrchová úprava Synchro dává podlaze přirozený vzhled a je pocitově příjemná na dotek. Panely jsou dispozici v rozměru 1285 x 242 mm, na podlahu je poskytována záruka 15 let.

Pro nerozhodné
Pro ty, kteří si neumějí představit podobu jednotlivých dekorů v interiéru, je k dispozici na www.krono-original.com/cz virtuální podlahové studio. V něm si lze jednoduše a rychle vyzkoušet všechny barevné možnosti i směry položení a rozhodnout se tak pro tu nejlepší variantu.

Podlahy Kronostep Super Natural Wide Body lze pořídit v ceně od 565 Kč/m2 podle vybraného dezénu. Další informace o podlahách značky Krono Original lze získat u společnosti Kronospan ČR jako prodejce tohoto produktu v ČR nebo na www.kronospan.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]