Zpět 1 fotografie

Nový web FINEP: pohodlně k novému domovu

Společnost FINEP představila nové webové stránky projektů. Klienti si mohou snadno prohlédnout projekty FINEPu díky virtuálním 3D modelům, které zobrazují zasazení staveb do okolí a jednotlivé půdorysy podlaží. Interaktivní projekce zároveň informuje o dostupnosti a rozměrech zvolené nemovitosti. Přiložený technický půdorys bytu detailně ukazuje dispozice místností a díky 3D půdorysu bytu si klient může udělat jasnou představu o možnostech umístění nábytku či využití prostoru. Zákazník si může online sjednat schůzku s prodejcem nebo jedním kliknutím rezervovat konkrétní byt. Nová je možnost zaslání odkazu na stránku s vybranou nemovitostí známému či komukoliv z rodiny.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Dalším výrazným zlepšením je zákres situace a služeb kolem vybraného rezidenčního projektu do satelitní mapy. „Na vývoji webových stránek neustále pracujeme. Našim cílem je, aby stránky byly uživatelsky příjemné a zákazník získal jasnou představu nejen o našich projektech, ale i o jejich okolí. Ze satelitní mapy je na první pohled patrné, kde se nachází nejbližší obchod, zastávka MHD, restaurace nebo sportovní zařízení, což je pro klienty důležité,“ říká Petra Kopecká, tisková mluvčí FINEP.

Pokud si chce zákazník vyhledat nemovitost podle lokality, ceny, dispozice nebo velikosti nemovitosti, užitečným nástrojem je pro něj vyhledávač. „Velmi se nám osvědčil model interaktivního vyhledávání, kdy zákazník jednoduše vyplní své požadavky a může si vzájemně porovnat odpovídající nemovitosti. Aplikaci jsme nyní rozšířili o automatickou nabídku podobných nemovitostí ze stejného projektu,“ dodává Petra Kopecká.

Mimo přehledu projektů s jejich vizualizací jsou na stránkách www.finep.cz k dispozici vzory smluv, splátkové kalendáře i hypoteční kalkulačka, kde si lze snadno spočítat výši měsíčník splátek za vybranou nemovitost.