Zpět 3 fotografie

Nový akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional a akumulátorový šroubovák GSR 10,8-LI Professional od firmy Bosch.

Akumulátorový vrtací šroubovák a akumulátorový šroubovák ve třídě 10,8 Voltů, napájené pomocí lithium-iontové technologie, mají nejkratší konstrukci ze všech konkurenčních strojů dostupných na trhu: akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional s délkou hlavy pouhých 169 mm a akumulátorový šroubovák GSR 10,8-LI Professional od firmy Bosch s délkou hlavy pouhých 143 mm. Díky svým malým rozměrům jsou vhodné pro práci v těsných prostorech a pro práci nad hlavou.
 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Impozantní výkon těchto dvou nástrojů při šroubování vrutů a při vrtání otvorů nespočívá jen v jejich kompaktnosti, ale také v jejich výkonu. Vysoce výkonná 2-rychlostní převodovka zajišťuje optimální přenos výkonu při maximálním krouticím momentu 30 Nm. To umožňuje pohodlné a snadné šroubování vrutů až do maximálního průměru 7mm. Akumulátorové šroubováky GSR 10,8-2-LI Professional a GSR 10,8-LI Professional se používají zejména pro šroubování vrutů a šroubků menších rozměrů (3.5 x 3.5 mm and 4 x 40 mm) do dřevotřísky, do měkkého i tvrdého dřeva, do plastických materiálů a při šroubování v těžce přístupných místech.

Pohodlná a snadná práce
Oba stroje jsou vybaveny brzdou motoru, která okamžitě zastaví šroubovák po ukončení šroubování nebo vrtání. To umožňuje přesnou práci zejména při sériovém šroubování. Integrované diodové světlo zajišťuje optimální osvětlení pracovního prostoru i v tmavých místech.

Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional má rychloupínací sklíčidlo, které umožňuje rychlou výměnu vrtáků s válcovou stopkou. To znamená, že otvory až do průměru 19 mm se dají vrtat do různých druhů materiálu snadno a pohodlně. Praktický ukazatel stavu nabití Li-Ion akumulátoru se třemi diodovými světly ukazuje, kolik energie ještě zbývá do jeho vybití. Na rozdíl od akumulátorového vrtacího šroubováku GSR 10,8-2-LI Professional, akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-LI Professional je vybavený univerzálním upínacím sklíčidlem, které upne bez jakýchkoliv problémů všechny běžné vrtací a šroubovací bity pomocí šestihranného držáku.

Dlouhá životnost lithium-iontových akumulátorů Premium od firmy Bosch
Dlouhá životnost akumulátorů Bosch Premium je zaručená díky systému Electronic Cell Protection (Elektronická ochrana buňky – ECP) od firmy Bosch. Tento systém spolehlivě chrání akumulátor vůči přetížení, přehřátí a vůči úplnému vybití akumulátoru. Neexistuje zde žádný paměťový efekt a tak jsou akumulátory plně funkční k použití, i když se nepoužívaly po dlouhou dobu. Bosch dodává s vrtacím šroubovákem/akumulátorovým šroubovákem nabíječku pro rychlé 30 a 60 minutové nabíjení jako součást standardní dodávky. Díky technologii “Hyper – Charge” od firmy Bosch se akumulátory nabijí na 75 procent své kapacity za pouhou polovinu své nabíjecí doby.

Zašlete si žádost k “Bosch ProTeamu” a vyzkoušejte akumulátorový vrtací šroubovák GSR 10,8-2-LI Professional od firmy Bosch.

Profesionální řemeslníci z celé Evropy mohou zadarmo testovat nové produkty
z výrobní řady profesionálního elektrického nářadí modré barvy a poté mohou diskutovat a sdílet své poznatky s jinými profesionály. Kdokoliv, kdo se chce zúčastnit praktického testu přímo v terénu, aby ohodnotil inovativní vlastnosti akumulátorového vrtacího šroubováku GSR 10,8-2-LI Professional od firmy Bosch, si může zažádat v termínu od 1.5.2010 do 31.7.2010 na webové stránce www.bosch-pro-team.com.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]