Zpět 14 fotografií

Nové kompaktní pneumatické hřebíkovačky od firmy Bosch

Nové pneumatické hřebíkovačky od firmy Bosch jsou ideálním řešením pro rychlé a výkonné nastřelování hřebíků ve dřevozpracujícím průmyslu.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Firma Bosch nyní nabízí řadu pěti nejmodernějších nástrojů, které pokrývají všechny hlavní metody pro nastřelování hřebíků: pneumatická hřebíkovačka s pásovým zásobníkem Bosch GSN 90-21 RK Professional a pneumatická hřebíkovačka s pásovým zásobníkem Bosch GSN 90-34 DK Professional, které jsou určené pro práci při budování střech a výrobě rámů; pneumatická hřebíkovačka pro kolářské hřebíky Bosch GSK 64 Professional určená pro práci při zařizovaní interiérů; pinkovačka Bosch GSK 50 Professional; a sponkovačka Bosch GTK 40 Professional, které jsou určené pro práci při výrobě nábytku a oken, čalounických a veškerých dokončovacích pracích v interiéru. Všechny nástroje jsou vybavené inovativní „Full Force Technology“. Modely pneumatických hřebíkovaček Bosch GSK 64 Professional, Bosch GSK 50 Professional a Bosch GTK 40 Professional jsou rovněž vybavené systémem „Wood Protection System“, díky němuž nedochází k vystřelování naprázdno a umožňuje práci, která je šetrná k obrobku.

„Full Force Technology“ umožňuje maximální výkon při rychlém postupu práce a velmi kompaktní konstrukci: díky novému systému ventilů umožňuje snižovat velikost tlakového tělesa, aniž by při tom utrpěla energie úderu. To urychluje zvyšování tlaku v nástroji a díky tomu zajišťuje plynulé nastřelování hřebíků, a to i při vysoké frekvenci nastřelování.

Pro přesnou a výkonnou práci.
Funkce, která umožňuje při zaseknutí hřebíku v nastřelovacím kanálu rychlé uvolnění zásobníku bez použití nástrojů, značně zjednodušuje práci s pneumatickými hřebíkovačkami. Štíhlá konstrukce nástroje umožňuje dokonalý výhled na pracovní místo, kde dochází k nastřelení hřebíku. Tím je neustále zajišťováno přesné nastavení místa a přizpůsobení hloubky nastřelování hřebíků i sponek. Nový systém „Wood Protection System“, kterým je vybavená pneumatická hřebíkovačka pro kolářské hřebíky Bosch GSK 64 Professional, pinkovačka Bosch GSK 50 Professional a sponkovačka Bosch GTK 40 Professional je speciální systém, který chrání obrobek během opracování tak, že při prázdném zásobníku zablokuje spouštěcí mechanismus, což zajišťuje, že nedochází k poškození obrobku úderníkem. Navíc všechno toto nářadí může být dodatečně vybavené pogumovaným hrotem.

Nové pneumatické hřebíkovačky od firmy Bosch jsou dostupné v maloobchodních prodejnách od ledna 2010 s následujícími doporučenými cenami:

  • 14.990 Kč včetně DPH za pneumatickou hřebíkovačku s pásovým zásobníkem GSN 90-21 RK Professional,
  • 14.990 Kč včetně DPH za pneumatickou hřebíkovačku s pásovým zásobníkem GSN 90-34 DK Professional,
  • 7.990 Kč včetně DPH pneumatickou hřebíkovačku pro kolářské hřebíky GSK 64 Professional,
  • 3.990 Kč včetně DPH za pinkovačku GSK 50 Professional,
  • 3.990 Kč včetně DPH za sponkovačku GTK 40 Professional.

Pošlete si žádost do „Bosch ProTeamu“ a vyzkoušejte si pneumatické hřebíkovačky. Profesionální řemeslníci z celé Evropy mohou nyní vyzkoušet zdarma nové produkty výrobní řady profesionálního modrého elektrického nářadí a mohou si tak vyměnit své poznatky s jinými profesionály. Kdokoliv, kdo se chce zúčastnit praktického testu přímo v terénu aby ohodnotil inovativní vlastnosti pneumatických hřebíkovaček: GSN 90-34 DK Professional, GSK 64 Professional nebo pinkovačky GSK 50 Professional, si může zažádat na webových stránkách www.bosch-pro-team.com o přihlášení k testu těchto pneumatických hřebíkovaček v praxi. Termín pro odeslání elektronické přihlášky je od 8. ledna do 31. března 2010. V případě, že budete vybráni, budeme Vás po skončení uzávěrky přihlášek včas informovat.

Model Hřebíkovačka s pásovým zásobníkem GSN 90-21 RK Professional Hřebíkovačka s pásovým zásobníkem GSN 90-34 DK Professional
Použití Rámování, střešní krovy a krytiny Rámování, střešní krovy a krytiny
Úhel 21°  34° 
Druh hřebíku Spojeny plastovým proužkem/
Kulatá hlavička 
Spojeny papírovým proužkem/
Hlavička tvaru „D“ 
Průměr hřebíku 2.8 – 3.1 mm  2.8 – 3.1 mm 
Délka hřebíku 50 – 90 mm  50 – 90 mm 
Provozní tlak   5 – 8 barů 5 – 8 barů 
Hmotnost  3.9 kg  3.8 kg
Výška 34.2 cm 35.5 cm
Délka 54.2 cm  48.5 cm 
Rozsah dodávky Ochranné brýle, Rychlospojka vzduchu, Závěsný hák Ochranné brýle, Rychlospojka vzduchu, Závěsný hák 

 

Model Pinkovačka GSK 50 Professional Sponkovačka GTK 40 Professional
Použití Upevňování a dokončovací práce Upevňování a dokončovací práce
Úhel
Druh hřebíku Hřebík bez hlavičky Spona s úzkým čelem
Průměr hřebíku 1.2 mm 1.2 mm
Délka hřebíku 13 – 50 mm 13 – 40 mm
Provozní tlak 2 – 8 barů 2 – 8 barů
Hmotnost 1.1 kg 1.1 kg
Výška 25.1 cm 24.6 cm
Délka 26 cm 27.2 cm
Rozsah dodávky Kufr, Ochranné brýle, Rychlospojka vzduchu Kufr, Ochranné brýle, Rychlospojka vzduchu

 

Model Hřebíkovačka pro kolářské hřebíky GSK 64 Professional
Použití upevňování
Úhel
Druh hřebíku Kolářský hřebík ve tvaru „T“
Průměr hřebíku 1.6 mm
Délka hřebíku 25 – 64 mm
Provozní tlak 2 – 8 bar
Hmotnost 1.6 kg
Výška 27.3 cm
Délka 30.9 cm
Rozsah dodávky Kufr, Ochranné brýle, Rychlospojka vzduchu

 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]