Zpět 2 fotografie

Nová prodejní akce k jubileu Hörmann

Společnost Hörmann, přední výrobce garážových a průmyslových vrat, slaví v letošním roce 75 let od svého založení. K tomuto významnému jubileu připravila rozsáhlou prodejní akci, v jejímž rámci poskytuje široký sortiment výrobků za mimořádně příznivé ceny. Akční nabídka potrvá od 8. ledna 2010 až do 31. prosince 2010.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Do akce je zahrnuto celkem 48 typů garážových vrat v nejrůznějších designech, odstínech a provedeních. Skvělé ceny tak může využít široká skupina stavitelů. U sekčních vrat lze kromě provedení v nadčasové bílé barvě obdržet vrata s elegantním povrchem Titan Metallic nebo v oblíbených dřevodekorech Zlatý dub a Tmavý dub – ořech. V nabídce je obsažena i nová povrchová úprava Micrograin s jemným vroubkováním, a to v šesti různých barvách. Sekční vrata v uvedených odstínech jsou nabízena vždy ve čtyřech rozměrech za jednotnou cenu 22 775 Kč včetně pohonu. Tak je možné ušetřit až 40 % oproti běžným cenám za stejný typ výrobku.

Společnost Hörmann nabízí také výklopná vrata se strukturovaným povrchem Berry Pearlgrain v bílé a terakotově hnědé barvě za jubilejní cenu 9 975 Kč.

Akční sortiment dále doplňují ocelové vstupní dveře s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi a designovými prvky z ušlechtilé oceli za mimořádnou cenu 26 775 Kč nebo jednoduché vstupní dveře z oceli za 14 775 Kč. Pro náročné stavitele jsou určeny exkluzivní dveře TopSecur bezpečnostní třídy 2 s tloušťkou křídla 80 mm. Tyto vchodové dveře jsou k dostání ve čtyřech barevných provedeních a lze k nim objednat i boční díly.

Vedení společnosti Hörmann Česká republika rozhodlo rozšířit jubilejní nabídku také pro oblast vjezdových bran. Do akčního programu proto zahrnulo i pohon dvoukřídlých otočných bran RotaMatic 2 za výjimečnou cenu 14 775 Kč a pohon posuvných bran LineaMatic za 9 775 Kč.

Veškeré akční ceny končí záměrně číslicí 75 pro zdůraznění významu akce a je v nich vždy zahrnuta montáž a DPH.

Prodejní akce zároveň navazuje na loňskou úspěšnou kampaň „Vrata a domovní dveře roku“. „Věříme, že podobně jako v loňském roce, přispěje také letošní jubilejní akce k navýšení podílu společnosti Hörmann na českém trhu v prodeji garážových vrat“, uvedl Ing. Vít Kareš, jednatel společnosti.

Více informací o akci lze získat na zelené lince 800 198 198 nebo na stránkách www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]