Zpět

Nejvýkonnější nářadí ve své cenové třídě: nová kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch

Nová kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch zaujme díky svému výkonu, pevnosti, odolnosti a velké hloubce řezání. Její 780-wattový motor z ní dělá nejvýkonnější nářadí ve své cenové třídě. Kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch umožňuje řezání až do hloubky 150 mm, a proto se výborně hodí pro řezání dřevěných trámů a desek silnějších tloušťek. Je to ideální nářadí pro nejobtížnější práce díky své pevné a robustní základní desce. Tato hliníková základní deska s ocelovou vložkou je vyrobena metodou tlakového lití, což značně snižuje možnost rizika, že by se mohla ohnout nebo zlomit.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Kmitací pila prokazuje svůj vysoký výkon obzvláště při úhlovém a kruhovém řezání u různých druhů materiálů jako je například dřevo, sádrokarton nebo bednící materiál. Při takovém způsobu řezání její 780-wattový motor zajišťuje rychlý postup při práci. Konstrukce motoru je navržena tak, aby se přizpůsobila i vyšším napájecím hodnotám pracovního zatížení, což zabraňuje přehřívání motoru. Kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch tudíž disponuje vysokou rezervou výkonu díky své schopnosti pracovat i při vyšším zatížení, což je o třetinu více, než u konkurenčních strojů v této cenové třídě.

Další výhodou této kmitací pily je nový SDS systém výměny pilového plátku, který umožňuje rychlé a snadné výměny pilových plátků pomocí jedné ruky. Kmitací pila také nabízí vysokou úroveň pohodlí při práci díky ergonomicky navržené rukojeti.

Nova kmitací pila GST 150 CE/BCE Professional od firmy Bosch je dostupná buď s rukojetí ve variantě „žehlička“ (GST 150 BCE) nebo “hříbek“ (GST 150 CE). Obě dvě verze budou dostupné ve specializovaných maloobchodních prodejnách od dubna 2010 za doporučenou prodejní cenu 5.690 Kč včetně DPH.

Staňte se členem “Bosch ProTeamu” a vyzkoušejte kmitací pilu GST 150 CE Professional.

Profesionální řemeslníci z celé Evropy mohou nyní zadarmo testovat nové modely z profesionálních řady kmitacích pil modré barvy a poté mohou sdílet své poznatky s jinými profesionály. Kdokoliv, kdo se chce zúčastnit praktického testu přímo v terénu, aby ohodnotil inovativní vlastnosti kmitacích pil GST 150 CE/BCE Professional, si může zažádat online na webových stránkách www.bosch-pro-team.com o přihlášení k testu. Termín pro odeslání elektronické přihlášky je od 1.4. – 30.6. 2010. V případě, že budete vybráni, budeme Vás po skončení uzávěrky přihlášek včas informovat.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]