Zpět 3 fotografie

Nechte se unést novým stylem

Módní tvar a praktická řešení – tak lze několika slovy charakterizovat koupelnu vybavenou sanitární keramikou a nábytkem nové série Style. Dynamické tvary vepsané do půdorysu čtverce nebo obdélníku odpovídají převládajícím trendům současného designu.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Stejnorodý, celistvý vzhled jednotlivých výrobků série Style vyvolávají dojem, že nezaberou příliš mnoho místa. Velká koupelna se díky tomu stane ještě větší, a redukované rozměry umožní dosáhnout komfortních podmínek i v menších prostorech. Přiznané masivní hrany se snadno přizpůsobí interiéru koupelny.

Hluboký vnitřní prostor umyvadel a velké odkládací plochy činí umyvadla mimořádně funkčními. To se týká jak klasických, tak i asymetrických tvarů umyvadel. Na výběr je 11 umyvadel různého typu (klasická, asymetrická, rohová, vestavěná) v šířce od 36 do 70 cm. Všechna umyvadla Style mohou být instalována s jedním typem spodní skříňky nebo s polosloupem.

Stojící i závěsné klozety a bidety mají menší délku. Závěsný klozet se vyrábí s vyložením od zdi k přednímu okraji jen 51 cm, stojící 64 cm, to je méně, než u běžných výrobků. Stojící klozet je zvýšený o 2 cm, což podporuje komfort při jeho používání. Klozetové sedátko z tvrdého Duroplastu už nikdy nespadne s hlasitým úderem, neboť je vybaveno klouby s automatickým pozvolným sklápěním.

Koupelna Style může být doplněna praktickým nábytkem. Na výběr je spodní skříňka pod umyvadlo, postranní nízká a vysoká skříňka, zrcadlo s odkládací poličkou. Poličky ve skřínkách a navíc i ve dvířkách skříněk usnadňují přístup ke kosmetice nebo k toaletním potřebám. Veškerý nábytek může být montován jako závěsný na stěnu, díky čemuž je úklid v koupelně velmi snadný.

Estetické čelní plochy v barvě koloniální třešně nebo polární bílé umožňují vytvořit příjemné prostředí v každé koupelně. Originální výplet z proužků přírodní dýhy třešně vnese do nitra koupelny „koloniální” styl a polární bílá atmosféru dokonalé čistoty.

Nábytek je vyroben z kvalitního materiálu odolného proti vlhkosti, proto si po léta zachovává svou nejvyšší kvalitu. U všech skříněk pohyb dvířek těsně před uzavřením jemně zpomaluje tiché dovírání. Systém kování umožňuje montáž dvířek tak, aby se otevírala vpravo nebo vlevo, podle umístění skříňky. Na kování je poskytována doživotní záruka.

Sanitární keramika Style je nabízena s povrchem Reflex Kolo. Díky němu je plocha ideálně hladká a udržování čistoty naprosto jednoduché. Na výrobcích se neusazují nečistoty a jejich údržba nevyžaduje žádnou mimořádnou námahu. Povrch Reflex Kolo zajistí, že plochy výrobků zůstanou déle čisté a zářící koupelna bude stále vypadat jako nová.
 
Více na www.sanitec.cz

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]