Zpět 2 fotografie

Nábytkáři se sešli v Jihlavě v hojném počtu

První ročník konference Kronospan se může chlubit velkým zájmem ze strany nábytkářů. Setkání, které proběhlo na konci ledna v Jihlavě, ze zúčastnilo na pět stovek odborníků z řad nábytkářských firem, truhlářů i obchodních partnerů. Hlavním tématem setkání bylo představení novinek roku 2010 v oblasti dekorů firmy Kronospan. Na přípravě akce se spolupodílel také Klastr českých nábytkářů a Asociace českých nábytkářů.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

O velkém zájmu nábytkářů o informace a trendy z oboru svědčí účast jak ze všech regionů České republiky, tak ze zahraničí. I přes nepřízeň počasí se bylo na konferenci možné setkat s návštěvníky z Rakouska, Německa, Ukrajiny, Slovinska, Chorvatska, Makedonie, Černé Hory a Maďarska.

Kvalita i módní trendy
„Přestože trh zaznamenal v roce 2009 citelný pokles, nyní je již vidět, že se zákazníci vrací k osvědčeným materiálům a cení si kvality,“ říká ing. Sylva Krechlerová, obchodní ředitelka společnosti Kronospan. „Jsme rádi, že právě naše značka je pro ně jedním ze symbolů opravdu kvalitních materiálů. I proto se snažíme nabízet nejen to nejlepší na trhu, ale aktivně se podílet i na vytváření módních trendů v nábytkářství. Věříme, že si nově představovaná kolekce najde své zákazníky i obdivovatele.“

Exkurze ve výrobním závodě
Kromě seznámení s novinkami produktů Kronospan byly pro účastníky připraveny i poutavé přednášky věnující se trendům v nábytkářství a zajímavostem z oboru. Návštěvníci také ocenili možnost prohlédnout si výrobní prostory závodu Kronospan a detailně se seznámit s výrobou surových dřevotřískových desek, jejich povrchovou úpravou, laminováním a také s výrobou pracovních desek. Dotazy se týkaly především jednotlivých technologií a technologických podmínek výroby.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]