Zpět

Na For Archu se nechte obklopit dveřmi SAPELI

Přestože se letos k podzimnímu veletrhu For Arch 2010 váže nedůvěra některých vystavovatelů, největší český výrobce dýhovaných dveří SAPELI chybět nebude. V Pražském veletržním areálu Letňany tak mezi více než čtyřmi stovkami vystavovatelů předvede své novinky letošního roku a zároveň také aktuální podzimní kampaň.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

„Veletržní prezentaci připravujeme ve spolupráci s našimi předními pražskými prodejci, společnostmi KORAL a S-GAL. Věříme, že výstava bude mít úspěch, přičemž očekáváme, že na ní zamíří především návštěvníci z Prahy a středočeského regionu,“ uvádí Mgr. Ota Meissner, vedoucí marketingu SAPELI, a.s.

Co všechno uvidíte ve stánku SAPELI? Na 90 metrech čtverečních zaujmou například dveře s novými povrchovými úpravami, jako je vakuově lisovaná fólie, vysoký lesk v novém odstínu nebo kamenná břidlice. Expozice tradičního výrobce dveří nezůstane jen na suchu, dveře NEPTUN určené do vlhkého a mokrého prostředí si doslova „zaplavou“ v bazénku a stékat po nich bude dokonce vodopád. V rámci expozice bude prezentováno i kování značky SAPELI, jehož modelové řady letos vykročily na trh.

Chybět nebude ani podzimní akční nabídka SAPELI, při které vás odmění za nákup dveří a zárubní nejnovějším modelem robotického vysavače ECOVACS. Ve znamení pohody a pohodlí se bude nést celý stánek. Proto dovolte dveřím, aby vám na veletrhu dělaly společnost. Určitě odejdete s inspirací a užitečnými tipy pro váš domov.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]