Zpět 1 fotografie

Moderní pohony pro vrata a brány

Vjíždět do garáže bez nutnosti vystoupit z auta je dnes takřka samozřejmostí. Ke splnění této maličkosti stačí vybavit garážová vrata a vjezdovou bránu vhodným pohonem na dálkové ovládání. Díky společnosti Hörmann, která od 1. května 2010 uvádí na trh novou sérii moderních pohonů EcoStar, to již nepředstavuje žádný problém. Pohony lze navíc koupit v síti hobbymarketů za mimořádně příznivé ceny!

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Majitelé garáží si mohou vybírat ze širokého sortimentu pohonů určených pro vrata a brány nejrůznějších hmotností a rozměrů. Snadno tak najdou vhodný výrobek ušitý na míru konkrétním požadavkům. Pro garážová vrata do šířky 3 m lze použít pohon LIFTRONIC 500, pro větší garáže o šíři 5 m je vhodný pohon LIFTRONIC 700 nebo pro těžší vratová křídla LIFTRONIC 800.

Kompatibilita výrobků
Ovládání těchto systémů pracuje na frekvenci 433 MHz a je plně kompatibilní s pohony vjezdových bran. K ovládání brány i garážových vrat tedy postačí jeden dálkový ovladač. V případě posuvných bran lze zvolit pohon PORTRONIC S4000, pro brány otočné jednokřídlé PORTRONIC D2500 a pro otočné dvoukřídlé PORTRONIC D5000.
Celá série moderních pohonů je dostupná v řetězcích hobbymarketů „do it yourself“, tj. např. v Baumaxu, Hornbachu a dalších.

Piktogramy na výrobku pro přehlednost
Výběr vhodného pohonu usnadní i moderní obaly, na nichž je kromě označení výrobku přehledně uvedeno i jeho nejběžnější použití. Tedy pro jaká vrata nebo bránu je určen, do jakých rozměrů je vhodný a jaká je doporučená váha křídla. Každé balení rovněž obsahuje dva dálkové ovladače.

Další informace lze získat na zelené lince 800 198 198 a na stránkách www.hormann.cz.

 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]