Zpět

Mint Investments nově působí také v oblasti správy nemovitostí

Mint Investments (dřívější CEC Capital group), investiční a developerská skupina působící ve střední Evropě, zahajuje od 1. prosince svou činnost v oblasti správy nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Katarina Lindbergh, partnerka Mint Investments zodpovědná za pronájem a správu nemovitostí, k tomu uvedla: „Hlavním cílem je integrace asset managementu a správy nemovitostí, díky níž budeme moci nájemcům poskytovat komplexní služby na co nejvyšší úrovni a investorům umožníme další zhodnocování nemovitosti. Dnes více než kdy jindy rozhoduje o dlouhodobém úspěchu projektu okamžitá reakce na požadavky nájemců, efektivita provozních nákladů a aktivní asset management s přístupem charakteristickým pro dobrého hospodáře. To vše lze zajistit pouze za předpokladu každodenní vzájemné součinnosti s nájemci. Se správou nemovitostí jsme začali 1. prosince u našich kancelářských projektů v Praze. Na jaře příštího roku plánujeme rozšířit své působení v této oblasti také na maloobchodní nemovitosti.“

Tým Mint Investments má za posledních 10 let zkušenosti s více než 45 investičními a developerskými projekty. Mezi nejvýznamnější transakce nebo aktiva v jeho správě patří kancelářské projekty v Praze (Office Park Nové Butovice, smíchovský Palác Anděl a Factory Office Center) nebo rezidenční projekt Zahradní čtvrť na Zbraslavi, na kterém se skupina podílela společně s developerem Wadia. Významnou částí portfolia jsou také developerské projekty v dalších městech České republiky a Slovenska, jako je například společenské centrum Breda & Weinstein v Opavě, které je nyní ve výstavbě, úspěšné obchodní centrum Laugaricio v Trenčíně, otevřené v dubnu 2009, či rezidenční projekt Jégého alej v Bratislavě, který Mint Investments rozvíjí společně s developerem Finep. Skupinu Mint Investments tvoří pět partnerů: Sebastien Dejanovski a Radim Bajgar (expanze a development), Vojtěch Kraus (právo a finance), Katarina Lindbergh (pronájmy a správa nemovitostí) a Lukáš Schirl (asset management).
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]