Zpět

Mezinárodní konference o PPP projektech

V rámci doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno se 13. dubna koná mezinárodní stavební konference o budování dopravní infrastruktury v ČR a SR a partnerství veřejného a soukromého sektoru v této oblasti: "PPP – ANO, ČI NE?". Konferenci pořádá Krajská hospodářská komora jižní Moravy, Veletrhy Brno a.s. a Svaz podnikatelů ve stavebnictví, mediálním partnerem je časopis Silnice Železnice.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Na konferenci vystoupí zástupci českých a slovenských ministerstev financí, dopravy a pro místní rozvoj, vedoucí představitelé SFDI, Ředitelství silnic a dálnic a vrcholní manažeři firem, které mají zkušenosti s PPP projekty. Na konferenci budou mimo jiné prezentovány praktické zkušenosti s PPP projekty u nás a na Slovensku.

Konference se koná v úterý 13. dubna 2010 od 14 do cca 17 hodin na Brněnském výstavišti v pavilonu A, sál Morava. Vstupné je 1000 Kč pro podnikatelské subjekty a 500 Kč pro zástupce municipalit a státní správy. V případě zájmu o účast je nutné se předem registrovat. Jméno účastníka a subjekt, který zastupuje, pošlete prosím na e-mailovou adresu ppp@madisonpa.cz. Tím budete zaregistrováni, účastnický poplatek zaplatíte až na místě.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]