Zpět 3 fotografie

KM PLAST – Plasty v naší zahradě

Chcete-li jít s dobou a mít kolem sebe moderní a trvanlivé materiály, pak vsaďte na plast. Dnes můžete mít ze stejného materiálu a stejného vzhledu jak okna, tak plotové výplně nebo plastové palubky.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Doby, kdy šlo o dočasný materiál, jsou tytam. Dnešní kvalitní materiály, které firma KM PLAST vyrábí, jsou z prvotřídních surovin, ne z recyklátu. Plastové výrobky mají tu výhodu, že jsou stálobarevné, pokud je nezničíte mechanicky, jsou v podstatě nezničitelné, a především jsou bezúdržbové. Vybírat můžete prakticky ze všech barevných variant, ve kterých jsou standardně vyráběna plastová okna. Můžete tak sladit barvu oken s barvou plotu a dalších prvků, které s domem souvisejí.

Kromě plotů firma KM PLAST vyrábí také předokenní ohrádky, které plní jak praktickou, tak estetickou úlohu. Opět můžete zvolit stejný odstín barvy s vašimi okny.

Nejen majitelé psů ocení možnost doplnění záhonů zahradními ohrádkami. Nemusíte se přitom držet jen pravoúhlých linií. K dodání jsou i ohrádky, které je možné libovolně tvarovat, například do kruhu, oblouku nebo různých elips. Zákazníci je využívají i tam, kde potřebují pozemek především opticky rozčlenit, nebo jako oporu vzrostlejším rostlinám.

Hlavním produktem společnosti KM PLAST jsou plastové výplně plotů. Plotový systém je vhodný ke zhotovení celých plotových polí mezi betonové, kovové, kamenné nebo i samostatné sloupky. Materiál použitý na oplocení může ladit i s ostatními prvky domu, na které je běžně používáno dřevo. Stejný materiál je vhodný na balkony, terasy, na vstupní vrata, branky, neprůhledné zástěny, k oddělení předzahrádky atd. Dále je možné tyto plastové výrobky firmy KM PLAST použít k obložení domu v místech, kde je fasáda namáhána okolním silničním provozem.

Nemusíte se obávat, že by tento materiál zničila třeba posypová sůl používaná v zimních měsících na údržbu komunikací. Výrobek totiž odolává roztokům solí, louhů a kyselin podle ČSN EN ISO 10545-13.

Tyto plastové profily nebo samostatné prvky lze použít i na jiné nosné konstrukce z oceli, dřeva, zdiva a podobně. Profily nedoporučujeme používat jako nosné ve stavbách, pokud není použita dostatečná ocelová výztuha, jinak není jejich využití nijak limitováno. Díky vysoké kvalitě a odolnosti produktů firma KM PLAST garantuje až pětiletou záruku na stálobarevnost výrobku.

Více se o sortimentu firmy KM PLAST dozvíte na www.kmplast.cz. Jsou tam další zajímavé a praktické informace, ale i kalkulačka plastových plotů.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]