Zpět

Kimberly-Clark Professional uvádí nový bezdotykový elektronický dávkovač mýdla a ručníků

Společnost Kimberly-Clark Professional, vedoucí dodavatel hygienických výrobků, uvádí na trh novou reprezentativní sadu výrobků pro oblast hygieny rukou. Set se skládá ze špičkového bezdotykového elektronického dávkovače mýdla a zásobníku ručníků. Richard Millard, Category Manager společnosti Kimberly-Clark Professional, prohlašuje: „Nová sada elektronických zásobníků znamená opravdu velký skok vpřed v oblasti systémů pro hygienu rukou a jsme si jisti, že bude mít velký úspěch.”

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Jedinečný set nabízí provozovatelům umýváren významné výhody díky možnosti kontrolovat provozní náklady a provozní výkonnost. Nový elektronický zásobník pro ručníky v roli přináší úsporu až 12,5 % v porovnání se stávajícím modelem ručního bezdotykového zásobníku ručníků Kimberly-Clark Professional.

Nový elektronický dávkovač pěnového mýdla nabízí možnost zvýšené kontroly nákladů s optimální dávkou pěny 0,65 ml dostačující na umytí v porovnání s 2 dávkami požadovanými při použití stávajících AQUA*dávkovačů pěnového mýdla Kimberly-Clark Professional .

Oba typy zásobníků nabízejí v novém setu vysokokapacitní náhradní náplně, aby nikdy nezůstaly prázdné. Pro elektronický zásobník ručníků v rolích lze použít celou řadu stávajících ručníků v rolích Kimberly-Clark Professional vyrobených z tkaniny AIRFLEX, včetně ručníků se značkou KLEENEX a SCOTT® pro nejvýhodnější provozní náklady. Elektronický dávkovač pěnového mýdla obsahuje nové KLEENEX® Luxusní pěnové mýdlo pro časté použití.

Richard Millard, Category Manager společnosti Kimberly-Clark Professional, prohlašuje: „Jsme přesvědčeni, že tato nová souprava elektronického zásobníku a dávkovače osloví mnoho firem v oblasti obchodu, průmyslu, zpracování potravina a zdravotnictví. Díky svému atraktivnímu vzhledu se souprava stane atraktivní i pro prostředí kanceláří a společností působících v oblasti pohostinství, jakými jsou např. restaurace a hotely. Všechny organizace, bez ohledu na to, v jaké oblasti působí, ocení provozní náklady při použití těchto výrobků jako nejlepší.”
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]