Zpět 5 fotografií

Jaké jsou nové trendy v designu zrcadel? Zeptejme se odborníků z galerie Amirro.

Ne každého napadne, že i ve sféře tak samozřejmých bytových doplňků, jako jsou zrcadla, také panují specifické trendy jejich designu a provedení. V současnosti se už nespokojíme s neurčitým kusem skla a pečlivě vybíráme zrcadlo podle našeho interiéru i funkce, kterou mají plnit. Pokud pomineme jeho stěžejní úkol – dennodenně nám připomínat stav našich tělesných schránek, zmiňme rovněž jeho estetickou funkci. Nabízí se nám skutečně mnoho možností, jak zrcadlo ozvláštnit a přizpůsobit našim požadavkům – pojďme se proto inspirovat třemi novinkami, které nyní najdeme u Amirra.

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Zrcadla s integrovanou poličkou
Tato zrcadla se hodí díky poličce do koupelen, ale i do ložnic, kde se uplatní například při líčení či večerním odličování. Pánové odkládací prostor ocení zejména při holení, celá rodina pak využije poličku například na odkládání zubních kartáčků. Nespornou výhodou těchto zrcadel je právě prvek zabudování poličky do zrcadla, čímž odpadá nutnost připevňovat další prvky pod něj. Polička jednoduše cestuje zrcadlem, kamkoliv potřebujete.… V nejbližší době Amirro plánuje ještě jednu inovaci – vybavení poliček ohrádkou. Nároční zákazníci se zase mohou těšit na opravdovou lahůdku: „Zanedlouho uvedeme na trh i zrcadla s poličkou prosvětlenou LED diodami, což představuje opravdu zajímavé zpestření stávajících modelů,“ informuje Lucie Hronová, ředitelka společnosti Amirro.

Zrcadla s hliníkovými rámy
Oblíbenými prvky v sortimentu zrcadel jsou rámy, které jim mohou dodat zcela nový rozměr a jedinečný charakter, jenž pak koresponduje s okolním prostředím. Vybírat opět můžeme z různých stylů – oblíbené jsou dřevěné, vyřezávané ve stylu antique, ale i barevné plastové či kovové. Novinkou u Amirra jsou pak rámy hliníkové, které evokují luxus a dodávají zrcadlu eleganci a styl.

Zrcadlo s fotografií – proč ne?
Dalším originálním nápadem je kombinace zrcadla a fotografie, která se v Amirru začala nedávno vyrábět. Zrcadlo je umístěno na fotografii, která tvoří jeho pozadí a dodává tak interiéru zcela nový ráz. Standardně se vyrábí s již vybranými motivy, pokud však budete mít přání umístit pod zrcadlo konkrétní fotografii, v Amirru vám určitě vyjdou vstříc. „Potřebujeme k tomu však podklad v dostatečném rozlišení, aby bylo možné jej k tomuto účelu použít,“ říká ředitelka společnosti Amirro Lucie Hronová.

I tak samozřejmý doplněk, jako je zrcadlo, lze efektivně upravit tak, že získá zcela nový ráz a přizpůsobí se vašim představám a potřebám. Pokud chcete interiér ozvláštnit a dodat mu šmrnc, zkuste to třeba právě s novinkami od Amirra.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]