Zpět 2 fotografie

Inteligentní řešení pro přepravu a skladování: Nový přepravní systém „L-Boxx“ od firmy Bosch.

Nový systém „L-Boxx“ od firmy Bosch je inteligentní řešení pro bezpečnou přepravu a skladování elektrického nářadí, spotřebního materiálu a příslušenství. Dokonale vyhovuje požadavkům pro mobilní práci. Od dubna 2010 jsou na trh uvedeny nové výrobky řady Bosch Professional, které jsou baleny v novém přepravním a skladovacím systému L-Boxx.

 

Publikováno: 29.07.2010
Rubrika:
Autor: (red)

Systém L-Boxx byl vyvinut ve spolupráci s firmou Sortimo, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti vestaveb pro interiéry užitkových vozidel a nabízí tak profesionálním řemeslníkům mnoho výhod: inovativní západkový systém usnadňující přidání a oddělení libovolného počtů kufříků, které se potom pohodlně přenášejí i v případě, že jsou naskládané na sobě. To šetří nejen čas a úsilí, ale umožňuje také souběžně přepravovat větší počet elektrického nářadí. Uživatel může navíc přestavět a uspořádat vnitřky kufříků pomocí pevných stavebnicových vložek vyrobených firmami Sortimo a Bosch. Profesionální řemeslník, který pracuje se systémem L-Boxx, je mnohem flexibilnější při práci, než kdyby používal kterýkoli jiný přepravní skladovací systém, který je dostupný na trhu. Nabízí odkládací a skladovací prostor pro mobilní dílnu i užitkový automobil.

Díky unikátní koncepci celého systému se L-Boxx výborně hodí k systému vestaveb interiérů užitkových vozidel od firmy Sortimo, aniž by bylo nutné použít jakýkoliv adaptér. Systém L-Boxx se proto dá naložit do vozidla rychle, pohodlně a bezpečně. V kombinaci se systémy vestaveb od firmy Sortimo nabízí přepravní systém L-Boxx optimální zajištění a zabezpečení nákladu a vysokou ochranu uživatele i v extrémních situacích.

Systém L-Boxx je se svou robustní konstrukcí navržený a konstruovaný tak, aby vydržel i extrémní zatížení. Každý jednotlivý kufřík může nést až 25 kg zátěže. Systém západek umožňuje nést na sobě položené kufříky systému L-Boxx o celkové váze až 40 kg. Víko systému má konstrukční kapacitu zátěže až do váhy 100 kg. Dvě menší verze (velikost I a II) systému L-Boxx nejenže mají rukojeť na horní straně, ale mají i druhou přídavnou rukojeť umístěnou na přední straně. Jednotlivé kufříky se tudíž dají přenášet samostatně jako běžné kufry s nářadím. Firma Bosch nabízí systém L-Boxx ve čtyřech rozměrových provedeních.

Nový přepravní systém L-Boxx již získal pečeť kvality díky své úspěšné koncepci v oblasti inovace, konstrukce a funkčnosti, a zároveň získal ocenění „Výrobek roku 2010“ od „pro K Industrieverband Halbzeuge und Konsumprodukte aus Kunststoff e.V.“ (Německá průmyslová asociace pro plastické polotovary a spotřební výrobky).
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]